حریف امشب تیم‌ملی ایران به چی دلخوش است؟

ورزشی
حریف امشب تیم‌ملی ایران به چی دلخوش است؟

تیم ملی ایران در حالی امشب به مصاف بحرین می‌رود که شکست نخوردن بحرین در دیدارهای خانگی برابر ایران باعث شده تا بحرینی‌ها امید زیادی به پیروزی برابر شاگردان ویلموتس داشته باشند.

در یکی از حساس ترین دیدارهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر امشب تیم ملی فوتبال بحرین به مصاف ایران می‌رود. خبرگزاری BNA بحرین در گزارشی درباره این دیدار نوشت: بازی جذاب و بسیار حساسی در پیش است تا جایی که تیم ملی بحرین باید از ایران پذیرایی کند. تیم ملی بحرین امید زیادی دارد که بتواند به دور بعد راه پیدا کند و پیروزی برابر ایران باعث می شود تا این شانس بیشتر شود. شاگردان سوزا باتوجه به قهرمانی در رقابت های غرب آسیا در شرایط خوبی به سر می برند.

در ادامه آمده است: شاید تاریخ ما برابر ایران شانس پیروزی و صعود به دور بعد را افزایش دهد چرا که ما تا الان در خانه برابر ایران تن به شکست نداده‌ایم تا جایی که در سال ۲۰۰۲ این تیم را شکست دادیم و در سال ۲۰۰۶ هم به تساوی دست پیدا کردیم. پیش بینی می شود که این بازی جنگ تاکتیکی بین سوزا و ویلموتس باشد. بحرین اگر می خواهد که به پیروزی دست پیدا کند باید حتما قدر اندک موقعیت های را که به دست می آورد بداند. حضور تماشاگران در این دیدار تاثیر گذار خواهد بود.

در پایان آمده است: ایران حریفی بسیار قدرتمند است و از بهترین تیم های قاره آسیا است تا جایی که در صدر رنکینگ بهترین تیم های آسیا است و در جهان هم در رده ۲۳ جای دارد. ایران در دو بازی قبلی خود ۱۶ گل به ثمر رسانده و خط حمله بسیار قوی دارد. بیشتر بازیکنان این تیم در اروپا بازی می کنند این درحالی است که بحرین تنها یک لژیونر اروپایی دارد.

بازدید اپلیکیشن 94 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید