«هانی کرده» پس از حمله دیشب زنده است؟

اجتماعی
«هانی کرده» پس از حمله دیشب زنده است؟

هانی کرده که شب گذشته در یک درگیری میان اراذل و اوباش به شدت مجروح شده بود، هم اکنون زنده و در بیمارستان بستری است. شهرت هانی کرده پس از ماجرای مرگ وحید مرادی در زندان افزایش پیدا کرد چون می‌گفتند مرادی با دستور کرده کشته شده است. این افسانه بعدها در تحقیقات پلیسی رد شد اما ظاهرا دیشب وقتی بیشتر ماها خواب بودیم، اسم هانی کرده دوباره دهن به دهن شنیده شده. باشگاه خبرنگاران جوان درباره این ماجرا می‌نویسد: «هانی کرده» از اراذل و اوباش سطح یک تهران در درگیری میان اراذل و اوباش از نواحی مختلف بدن و به علت اصابت ضربات قمه مجروح شده.

اوایل شب گذشته «هانی کرده» به همراه یکی دیگر از اراذل و اوباش در چهارراه شاپور برای نوشیدن آبمیوه توقف کرده و بعد از خرید آبمیوه داخل خودرو پژو ۲۰۶ نشسته و مشغول نوشیدن آبمیوه شدند.

در این هنگام تعدادی از اراذل و اوباش که به روش زاغ زنی منتظر لحظه‌ای بودند که «هانی کرده» را غافلگیر کنند، با موتورسیکلت خود را به کنار خودرو پژو ۲۰۶ رساندند و بلافاصله با ضربات قمه به جان «هانی کرده» و همراه او افتادند.

در این درگیری «هانی کرده» به علت غافلگیری نتوانست از خود دفاع کند و به شدت مجروح و به بیمارستانی در همان حوالی منتقل شد.طبق آخرین پیگیری‌ها «هانی کرده» هم اکنون زنده و در بیمارستان بستری است.

تحقیقات پلیس نیز برای شناسایی ضاربان آغاز شده، اما طبق بررسی‌ها مشخص شده که درگیری میان اراذل به علت تسویه حساب‌های گروهی رخ داده است.

بازدید اپلیکیشن 771 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

صدور کیفرخواست علیه متهمان پرونده قتل وحید مرادی صدور کیفرخواست علیه متهمان پرونده قتل وحید مرادی
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، خلیل موسوی | پرونده قتل وحیدمرادی با صدور کیفرخواست علیه هر ۱۷ متهم پرونده به زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران مورد بررسی قرار خواهد گرفت؛ در حالیکه همچنان سعید به عنوان متهم ردیف اول پرونده و عامل قتل وحید شناخته می‌شود. ‌وحید یک سال و…...
قتل وحید مرادی باعث تغییراتی در زندان‌ها شد! قتل وحید مرادی باعث تغییراتی در زندان‌ها شد!
اجتماعی
رکنا نوشت: مدیرکل زندان های استان تهران از برنامه زندان های تهران برای تجهیز تمام هواخوری ها به دوربین بعد از قتل وحید مرادی خبر داد. مصطفی محبی در نشست خبری با حضور خبرنگاران درباره قتل وحید مرادی و ورود و خروج اشیاء غیرمجاز به داخل زندان‌ها اظهار کرد: باید…...
جزییات هولناک از نحوه قتل وحید مرادی در زندان جزییات هولناک از نحوه قتل وحید مرادی در زندان
اجتماعی
بعد از قتل وحید مرادی، فیلمی منتشر شد که توجه به آن تا حدود زیادی رعب‌آور است. قتل وحید مرادی یکی از معروف‌ترین شرورهای ایران در روزهای گذشته در صدر اخبار حوادث کشور قرار گرفته است. بعد از مشخص شدن قاتلان وحید مرادی و اینکه در جریان این درگیری، هرکدام…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید