جزییاتی از توافق نیم‌بند فدراسیون فوتبال با برانکو

ورزشی
جزییاتی از توافق نیم‌بند فدراسیون فوتبال با برانکو

پس از شکست تیم ملی فوتبال در برابر عراق و بازگشت مارک ویلموتس به بلژیک شایعات زیادی در فدراسیون فوتبال مطرح می‌شد مبنی بر این‌که این فدراسیون از عملکرد مربی بلژیکی رضایت ندارد و در پی فسخ قرارداد اوست. جدی‌ترین گزینه هم برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس است.

اکنون بر اساس اطلاع ایسنا از منابع نزدیک به دو طرف مذاکره‌ دریافته است که مذاکراتی با واسطه بین دو طرف انجام شده و طرفین نیز توافق قطعی کرده‌اند که اگر فدراسیون فوتبال بخواهد در عمل سرمربی بلژیکی را اخراج و مربی دیگری را جایگزین کند، ابتدا باید قرارداد سرمربی حال حاضر تیم ملی را تعیین تکلیف کند و آنگاه برای مذاکره رسمی اقدام کند.

پیش از این اعلام شد که فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای رسمی به مارک ویلموتس او را ملزم کرده که طبق قراردادش عمل کند در غیر اینصورت پیشنهاد پایان همکاری به صورت توافق دوطرفه را بپذیرد.

شواهد نشان می‌دهد که تا اینجای کار سئول‌نشینان توانسته‌اند نظر مثبت برانکو ایوانکوویچ برای حضور در تیم ملی فوتبال ایران را بگیرند و به احتمال زیاد اگر اتفاق خاصی رخ ندهد بعد از فسخ رسمی قرارداد پرهزینه مارک ویلموتس، مذاکرات نهایی با برانکو انجام خواهد شد.

باشگاه پرسپولیس نیز همزمان مذاکراتی را با برانکو برای بازگشت به پرسپولیس انجام داده اما هنوز تکلیف نهایی قرارداد کالدرون و آینده همکاری‌اش با سرخ‌های پایتخت مشخص نیست.

بازدید اپلیکیشن 122 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

جزییات یک خبر در گوشی: برانکو سرمربی تیم‌ملی شد! جزییات یک خبر در گوشی: برانکو سرمربی تیم‌ملی شد!
ورزشی
صفحه توئیتر روزنامه ایران ورزشی دقایقی پیش از توافق برانکو با مسئولان فدراسیون فوتبال ایران خبر داد. پس از نتایج ضعیف تیم ملی با مارک ویلموتس، صحبت های مبنی بر حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی در روزهای اخیر شنیده می شد. حال صفحه رسمی توئیتر روزنامه ایران ورزشی در…...
دیدار مجدد برانکو با سفیر ایران در کرواسی دیدار مجدد برانکو با سفیر ایران در کرواسی
ورزشی
پایگاه خبری فوتبالی نوشت: برانکو ایوانکوویچ سه شنبه هفته جاری بار دیگر به دیدار آقای صادق، سفیر ایران در کرواسی می رود. در این جلسه قرار است درباره نحوه پرداخت مطالبات برانکو از باشگاه پرسپولیس و به احتمال زیاد بررسی شرایط برای امکان همکاری با فدراسیون فوتبال جهت پذیرش سرمربیگری…...
استوری جنجالی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران! استوری جنجالی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران!
ورزشی
به گزارش مهر، تیم ملی فوتبال ایران در آخرین دیدار رفت مرحله مقدماتی انتخاب جام جهانی و جام ملت های آسیا برابر عراق شکست خورد تا دومین باخت متوالی خود را تجربه کند و کارش برای صعود سخت شود. پس از این دیدار بایکنان تیم ملی به ایران برگشتند اما…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید