جزئیات درگیری مرگبار مرزبانان مریوان

سیاسی
جزئیات درگیری مرگبار مرزبانان مریوان

تسنیم: فرمانده مرزبانی استان کردستان از درگیری مرزبانان هنگ مرزی مریوان با اشرار مسلح در منطقه “دره نخی” این شهرستان خبر داد.

سردار علیرضا مرزبانی، از وقوع درگیری مرزبانان هنگ مرزی مریوان با اشرار مسلح در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: در شب شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) مرزبانان هنگ مرزی مریوان در حین پایش و مراقبت از نوار مرز، در منطقه مرزی “دره نخی” مریوان با اشرار مسلح درگیر و مقتدرانه و با شجاعت با آنان مقابله کردند.

درگیری مرزبانان با اشرار مسلح در مریوان
وی افزود: متأسفانه در این درگیری ستوان‌ دوم “حسین نامور” از نیروهای مرزبانی با رشادت و مقتدارنه در برابر اشرار مسلح و ضدانقلاب ایستادگی کرد و مجروح شد که پس از انتقال وی به بیمارستان، تلاش کادر درمانی و پزشکی برای این مرزبان غیور موثر واقع نشد و به دلیل شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

فرمانده مرزبانی استان کردستان ضمن تبریک و تسلیت به خانواده این شهید والامقام و همرزمانش، تصریح کرد: سلحشوران مرزبانی جانانه از مرز‌ها دفاع کرده و قطعاً راه این شهیدان بزرگوار و دیگر شهدا در دفاع از کشور و ارزش‌های نظام و انقلاب ادامه دارد.

وی گفت: شب گذشته با مقاومت کم‌نظیر و ایثار نیروهای جان برکف مرزبانی ضمن دفع حمله تروریست‌ها از نفوذ آنان به خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران جلوگیری به عمل آمد و متجاوزان که عرصه را برخود تنگ دیدند با استفاده از تاریکی شب و پوشش کوهستانی منطقه به سمت خاک کشور مقابل فرار کردند.

سردار مرزبانی بیان کرد: با توجه به تبادل آتش پرحجم نیروهای خودی، شواهد حاکی از وارد شدن تلفات سنگین و مهلکی به عناصر مسلح ضد انقلاب است که گزارش تکمیلی اعلام خواهد شد.

بازدید اپلیکیشن 33 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

جزئیات طرح «گراز» از یک نامزد انتخابات را تماشا کنید جزئیات طرح «گراز» از یک نامزد انتخابات را تماشا کنید
سیاسی
ارائه طرحی عجیب و غریب از سوی یکی از کاندیدهای ریاست جمهوری برای کارمندان را ببینید. منبع: ایلنا...
اهتزاز پرچم روسیه در نزدیکی مرز ایران! اهتزاز پرچم روسیه در نزدیکی مرز ایران!
کاربران ویژه - سیاسی
روزنامه هفت صبح، محمدجواد ترابی | مسیر مرزی ایران با همسایگان شمال غربی کشور، مسیری بهشتی است. ارس، زیبا و خروشان، خودنمایی می‌کند و دشت‌ها و کوه‌های منطقه که قرن‌ها و هزاره‌ها عرصه تاخت و تاز بودند، پرابهت پابرجایند. این مسیر را بارها رفته‌ام. بعضا برای سفر به دیدنی‌های شگفت‌آور…...
معمای «منابع آگاه» پرس تی‌وی درباره مذاکرات معمای «منابع آگاه» پرس تی‌وی درباره مذاکرات
کاربران ویژه - سیاسی
روزنامه هفت صبح| ‌ شبکه خبری پرس‌ تی‌وی یک‌بار دیگر خبری به نقل از منابع آگاه درباره مذاکرات وین منتشر کرد، روی بازار ارز تاثیر گذاشت و در نهایت خبر تکذیب شد. یک اتفاقی که در همین هفته‌های اخیر دست‌کم چهار مرتبه شاهد آن بودیم و هر بار یک مقام…...

پاسخ دهید