جانشین فرمانده ناجا: در حوادث اخیر، درست عمل کردیم

اجتماعی
جانشین فرمانده ناجا: در حوادث اخیر، درست عمل کردیم

پایگاه خبری پلیس: جانشین فرمانده نیروی انتظامی در گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان ناجا اظهار کرد: در حوادث اخیر، نیروی انتظامی غافلگیر نشد چرا که عمده اتفاقات را از قبل پیش بینی کرده بودیم.

سردار “ایوب سلیمانی” به سه نکته کلیدی که در پایان دادن به این توطئه عظیم موثر بود، اشاره و خاطرنشان کرد: آمادگی بازدارنده و پیشگیری‌های نیروی انتظامی، فرمایشات مقام معظم رهبری و قاطعیت ناجا بعد از فرمان فرماندهی معظم کل قوا در برخورد با اغتشاشگران از جمله مواردی بود که توانست در همان ساعات اولیه غائله را به پایان رساند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ناجا در همان ساعات اولیه گسستگی در بین اغتشاشگران ایجاد کرد و این فتنه نتوانست عمق پیدا کند و پایدار بماند، تصریح کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، مرز بین مردم و اغتشاشگران را تعیین کرد و مردم نیز هوشیارانه و بابصیرت تکلیف خود را مشخص و از صف اغتشاشگران جدا شدند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور به نقش تاثیر گذار ناجا در مدیریت ناآرامی‌ها اخیر اشاره و بیان کرد: پایان دادن به این غائله یک تجربه درخشان و موفقیتی بزرگ برای نیروی انتظامی بود چرا که توانستیم چشم فتنه را کور کنیم.

سلیمانی با بیان اینکه مردم به ما اعتماد و از ما انتظار دارند؛ گفت: در حوادث اخیر نیروی انتظامی درست عمل کرد و موفق شد که این موفقیت باعث افتخار برای ما است.

بازدید اپلیکیشن 169 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

بازداشت کسی که بانک‎ها را در ملارد آتش می‌زد بازداشت کسی که بانک‎ها را در ملارد آتش می‌زد
اجتماعی
سرهنگ مهدی سرپناه با اعلام به خبر دستگیری عامل به آتش کشاندن بانک ها و فروشگاه های زنجیره ای در ملارد اظهار داشت: طی عملیات اطلاعاتی توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) و نیروی انتظامی این فرد دستگیر و به عملیات خرابکارانه خود اعتراف کرد. به نوشته تسنیم، معاون اجتماعی فرماندهی…...
استفاده از قطار‌، کلید‌ حل بحران بنزین استفاده از قطار‌، کلید‌ حل بحران بنزین
کاربران ویژه - اقتصادی
روزنامه هفت صبح | شهرستان‌های جنوب شهر تهران، یکی از کانون‌های مهم اعتراضی در ماجراهای پس از بنزین بودند. (این موضوع را پنج شنبه ۳۰ آبان در تیتر یک هفت صبح بررسی کردیم). دلیل این موضوع هم به طور عمده این بوده که این شهرستان‌ها محل اقامت کارگرانی هستند که…...
جزییاتی جدید از بازداشت‌شدگان اغتشاشات اخیر جزییاتی جدید از بازداشت‌شدگان اغتشاشات اخیر
سیاسی
میزان نوشت: در جریان اعتراضات بنزینی هزار و ۲۰۰ شعبه بانک‌ها در سراسر کشور مورد حمله تخریبگران قرار گرفته که از این تعداد ۷۸۱ شعبه مربوط به بانک‌های دولتی بوده است. همچنین ۳۵ شعبه فروشگاه‌های «جامبو»، ۱۶ شعبه «افق کوروش»، ۱۶ شعبه «رفاه» و ۸ شعبه «اتکا» نیز مورد حمله…...

پاسخ دهید