دانلود اپلیکیشن هفت صبح

جاده چالوس بسته شد

اجتماعی
جاده چالوس بسته شد

باشگاه خبرنگاران نوشت: تردد وسایل نقلیه در محور چالوس مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.

ترافیک سنگین در مسیر شمال به جنوب وحور چالوس حدفاصل دوآب تا مرزن آباد، محدوده مجلار، حدفاصل مکارود تا پل دزدبن، محدوده پل زنگوله و حدفاصل کندوان تا نسا گزارش می شود.
– تردد وسایل نقلیه در آزادراه تهران – شمال (قطعه یک) مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و تردد روان در مسیر شمال به جنوب گزارش می شود.

– ترافیک سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب حدفاصل نارنجستان تا تونل شماره یک و محدوده های بایجان ، شاهاندشت و آب اسک

– تردد روان در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت)

ضمناً محورهای چالوس ، هراز ، فیروزکوه و آزادراه قزوین – رشت دارای بارش باران و آزادراه تهران – شمال فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

آخرین وضعیت جوی :

– بارش باران در برخی از محورهای استان های اردبیل ، گیلان ، مازندران و گلستان

محورهای مسدود شریانی :

۱) شهداد – نهبندان

۲) خرم آباد – پلدختر

محورهای دارای انسداد فصلی :

۱) شمشک – دیزین

۲) اولنگ – شاهرود

۳) پونل – خلخال

محورهای مسدود غیرشریانی :

۱) رباط پشت بادام – بیاضه

۲) رویان – بلده

کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه استان البرز با اشاره به اینکه محدودیت ترافیکی در جاده چالوس تا بامداد روز شنبه ادامه خواهد داشت، گفت: این محدودیت ترافیکی از میدان امیر کبیر و ابتدای آزادراه تهران-شمال لحاظ می‌شود.

مسعود خانجانی، کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه استان البرز، امروز در کرج، در خصوص اعلام محدودیت‌های ترافیکی در محور کرج-چالوس، گفت: این محدودیت ترافیکی از میدان امیر کبیر و ابتدای آزادراه تهران – شمال لحاظ می‌شود.

این کارشناس پلیس راه با اشاره به اینکه این محدودیت از امروز به منظور تهسیل در برگشت مسافران از استان‌های شمالی کشور اجرایی شده است، افزود: بنا بر اعلام پلیس راه ناجا زمان اجرای محدودیت تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۷ مهرماه جاری اعلام شده است.

بازدید اپلیکیشن 30 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید