ثروت واقعی ملانیا ترامپ چقدر است؟

جهان
ثروت واقعی ملانیا ترامپ چقدر است؟
ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا پیش از ازدواج با دونالد ترامپ مدل بود.

ثروت ملانیا ترامپ

او که اهل اسلوونی است، در سن ۱۸ سالگی رسما کار مدلینگ را آغاز کرد. او بازیگری را در فیلم “زولندر” تجربه کرد و در برنامه تلویزیونی “کارآموز” در بخش دعوت از مهمان حضور داشت. عکس ملانیا به عنوان مدل روی مجله‌های بسیاری چاپ می‌شد.

او همیشه لباس‌هایی خاص به ارزش چند هزار دلار به تن می‌کند و از جمله می‌توان به لباس عروسی ۷۹ هزار پوندی و کت حدودا ۴۱ هزار پوندی او اشاره کرد. پیراهن‌های برند او هم چند هزار دلار قیمت دارند و او حتی با ژاکت ۵۲ هزار پوندی هم دیده شده است.

بانوی اول ۴۹ ساله آمریکا کسب و کارهای متعددی راه‌اندازی کرده که از جمله در حوزه جواهرات بود.

او پیشتر می‌گفت می‌خواهد زنان قادر به خرید محصولاتی باشند که دلشان می‌خواهد و از آن لذت ببرند. محصولات او هم دقایقی پس از ارائه تماما فروخته می‌شد و از ۳۰ دلار تا ۲۰۰ دلار قیمت داشت. ترامپ هم سابقا مدیر یک خط محصولات پوستی ملانیا بود که در نهایت بابت کیفیت پایین تعطیل شد.

او و دونالد ترامپ املاک و مستغلات فراوانی به ارزش میلیون‌ها دلار دارند.

این زوج خانه‌ها و عمارت‌های متعددی دارند؛ پنت‌هاوسی در نیویورک به قیمت ۵۴ میلیون دلار، خانه‌ای در جزیره سن مارتین کارائیب، عمارتی به مساحت تقریبی ۴۰۰۰ مترمربع در بدفورد، خانه‌هایی در نیویورک و پالم بیچ که مجموعا ۲۵ میلیون دلار برآورد می‌شوند. گفته می‌شود صرفا هزینه عروسی آن‌ها در سال ۲۰۰۵ مبلغ ۱.۹ میلیون پوند (۲.۴۶ میلیون دلار) شده بود.

ملانیا ترامپ بابت مشاغل موفقی که داشته است و درآمدزایی، ثروتمند محسوب می‌شود. بنابراین اگر ارزش خالص ثروت او ده‌ها میلیون دلار می‌شود، محصول کار موفق اوست.

بازدید اپلیکیشن 110 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

شش نکته از زندگی بانوی جنجالی شش نکته از زندگی بانوی جنجالی
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح، مصطفی آرانی | گزارشی از یک زندگینامه غیررسمی که تازگی‌ها در مورد ملانیا ترامپ، همسر رئیس‌جمهور آمریکا منتشر شده است. دو روز پیش، کتابی در ایالات متحده آمریکا منتشر شد که یک زندگی‌نامه غیررسمی از ملانیا ترامپ، همسر دونالد ترامپ بود. این کتاب با وجود دو روز…...
همه‌چیز درباره ملانیا ترامپ و بدل‌های مرموزش همه‌چیز درباره ملانیا ترامپ و بدل‌های مرموزش
جهان
اگر به شایعات موسوم به «بدل ملانیا ترامپ» توجه کرده باشید چیز‌های زیادی در مورد او و بدلش در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده است، زیرا در برخی از تصاویر گرفته شده از بانوی اول به نظر می‌رسد که او خودش نیست. اکنون سوال این است که چه مقدار از این…...
ملانیا ترامپ، زیبایی‌اش را مدیون  جراحی است ملانیا ترامپ، زیبایی‌اش را مدیون جراحی است
جهان
ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا، زیبایی اش را مدیون عمل های زیبایی است و پزشکان همواره به وی توصیه می کنند تا از رژیم غذائی سالم پیروی کند. برخی از رسانه ها به خصوصیات ملانیا ترامپ ۴۷ ساله پرداختند و نوشتند؛ همسر ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، ۱۸۱ سانتی متر قد…...

پاسخ دهید