تویوتا از نسخه پرادو بلک مات رونمایی کرد + عکس

دانش و فناوری
تویوتا از نسخه پرادو بلک مات رونمایی کرد + عکس

تویوتا  از نسخه ویژه پرادو بلک مات  در ژاپن رونمایی کرد. این شاسی بلند محبوب که در جهان بویژه ایران طرفداران زیادی دارد اکنون میزبان نسخه ویژه بلک مات است که در بخش فنی تغییر خاصی نداشته اما شامل به روزرسانی جزییات بدنه می شود. بخش هایی مانند جلوپنجره، مه شکن و هدلایت از جمله قسمت های مذکور هستند.

در نسخه بلک مات از رینگ های ۱۸ اینچی آلومینیومی شش پره جدید با رنگ مشکی مات نیز استفاده شده است. نکته جالب در رابطه با این خودرو به امکان سفارش رنگ سفید آن مربوط می شود که برخلاف نام تریم مقداری عجیب و غریب به نظر می رسد. در بخش پیشرانه از نمونه دیزل ۲٫۸ لیتری با ۲۰۱ اسب بخار خروجی و یا نمونه بنزینی ۲٫۷ لیتری با ۱۶۳ اسب بخار خروجی استفاده می شود. این دو تریم با جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک هماهنگ می شوند. این پیشرانه در میدان رقابت برترین خودروهای بلندقامت جهان به هیچ عنوان اعداد جالبی را به اشتراک نگذاشته اند!

پرادو محبوب در چهار نسل

گفتنی است؛  تویوتا لندکروزر   پرادو  یکی از شاخص ترین محصولات مجموعه  تویوتا  است که در بازار ایران نیز طرفداران زیادی دارد.  پرادو  از سال ۱۹۸۴ با نسل اول خود معرفی شد و بدنبال آن؛ نسل دوم در سال ۱۹۹۰، نسل سوم ۲۰۰۲ و نسل چهارم در سال ۲۰۰۹ معرفی شدند. در نسل چهارم شاهد دو فیس لیفت مهم هستیم که ظاهری زیباتر و مدرن تر را برای پرادو همراه داشته اند.

تویوتا پرادو بلک مات نسخه بازار ژاپن
تویوتا پرادو بلک مات نسخه بازار ژاپن
تویوتا پرادو بلک مات نسخه بازار ژاپن
بازدید اپلیکیشن 37 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید