توافقات تسلیحاتی مهم ایران با روسیه و چین

سیاسی
توافقات تسلیحاتی مهم ایران با روسیه و چین

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان در مصاحبه با الجزیره از حصول توافقاتی مهم با روسیه و چین برای نوسازی سیستم‌ها و تجهیزات نیروی هوایی خبر داد.

خبرگزاری تسنیم: امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه در مصاحبه با شبکه خبری الجزیره اعلام کرد ایران به توافقات مهمی با روسیه و چین در راستای نوسازی سیستم‌های و تجهیزات نیروی هوایی خود رسیده است.

امیر حاتمی در خصوص این توافقات به الجزیره گفت: «پایان یافتن محدودیت‌های تسلیحاتی این فرصت را به ما می‌دهد که سلاح‌های موردنیاز خود را وارد و همچنین به دیگر کشورها سلاح صادر کنیم.»

وی در عین حال تصریح کرد: «ما بسیار مراقبیم که یک رقابت تسلیحاتی در منطقه شکل نگیرد زیرا چنین رقابتی منطقه را به یک بشکه باروت تبدیل خواهد کرد.»

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان ادامه داد: «ما آماده امضای معاهدات نظامی و امنیتی با کشورهای حاشیه خلیج فارس برای تأمین ثبات و امنیت منطقه هستیم.»

بازدید اپلیکیشن 57 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

گزارش آژانس انرژی اتمی از آغاز فعالیت ایران در نطنز گزارش آژانس انرژی اتمی از آغاز فعالیت ایران در نطنز
سیاسی
آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی مدعی شده است که ایران تزریق گاز اورانیوم هگزافلورید به سانتریفیوژهای پیشرفته خود را آغاز کرده است. به گزارش خبرگزاری رویترز، طبق گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی که روز چهارشنبه رویترز آن را رویت کرده است، ایران تزریق گاز اورانیوم هگزافلورید(UF۶) به…...
بایدن رکورد اوباما را زد؛ مردمی‌ترین نامزد انتخابات‌آمریکا بایدن رکورد اوباما را زد؛ مردمی‌ترین نامزد انتخابات‌آمریکا
سیاسی
جوزف بایدن با به دست آوردن نزدیک به ۷۰ میلیون رای رکورد ۶۹ میلیون و ۴۹۸ هزار و ۵۱۶ رای باراک اوباما را در انتخابات ۲۰۰۸ شکست و همچنان بر تعداد آرای خود می‌افزاید. بایدن در شرایطی مجموع آرای خود را در انتخابات نوامبر ۲۰۲۰ به رقم خیره‌کننده ۶۹ میلیون…...
آیا امکان مهندسی آرا و تقلب در آمریکا وجود دارد؟ آیا امکان مهندسی آرا و تقلب در آمریکا وجود دارد؟
کاربران ویژه - سیاسی
روزنامه هفت صبح، رامتین لطیفی | بیش از ۹۰ میلیون نفر تاکنون رای خود را به صندوق‌ها ریخته‌اند. بررسی‌ها و پژوهش‌ها حاکی از آن است که بایدن و حزب دموکرات دست بالا را در تعداد آرا دارند. جنگ ترامپ و بایدن در ایالت‌های حساس و شناور هم هنوز به قطعیتی…...

پاسخ دهید