بیانیه شورای عالی اصلاح‌طلبان در پی پیروزی “لیست امید” در انتخابات شوراها

سیاسی
بیانیه شورای عالی اصلاح‌طلبان در پی پیروزی “لیست امید” در انتخابات شوراها

شورای عالی اصلاح طلبان با صدور بیانیه ای رای قاطع به لیست را امید نشان جایگاه والای گفتمان اصلاح طلبی در میان مردم دانست.

به گزارش ایسنا، متن این پیام به این شرح است :

مردم بزرگوار تهران بار دیگر حماسه ماندگاری خلق کردند. حضور باشکوه مردم تهران در پای صندوقهای رای و اعتماد به لیست امید شورای عالی سیاست گذاری اصلاح‌طلبان و رای قاطع به این لیست به مانند انتخابات اسفند ۹۴ نشان از جایگاه والای گفتمان اصلاح طلبی در میان مردم دارد. باید در برابر این اعتماد گرانسنگ که سرمایه ارزشمندی محسوب می شود سر تعظیم فرود بیاوریم و قدردان مردم شریف تهران باشیم.

شورای عالی سیاست گذاری اصلاح‌طلبان با تبریک پیروزی لیست امید به منتخبین مردم و ملت بزرگوار ایران از همراهی همه بزرگان اصلاح‌طلب بویژه جناب آقای سید محمد خاتمی که با پیام راهگشای خود زمینه ساز این پیروزی شدند تشکر و قدردانی می کند.

مطمئنا منتخبین مردم در شورای شهر باید از ظرفیت ایجاد شده در جریان ثبت نام در انتخابات دور پنجم شوراهای شهر و روستا که خواهان حضور در لیست شورای عالی سیاست گذاری اصلاح‌طلبان بودند استفاده لازم را ببرند.

نهاد شوراها که میراث ارزشمند دولت اصلاحات است باید بیش از گذشته در بحث مدیریت شهری کارامدی خود را نشان دهد. متاسفانه در ادوار گذشته شوراهای شهر در برخی کلان شهرها از جمله تهران آنگونه که شایسته این نهاد مدنی بود نتوانستند چالش‌های متعدد شهر را سامان دهی کنند. مردم شهر تهران از مشکلات متعددی رنج می برند شایسته است شورای شهر پنجم با اولویت بندی، چالش‌های مهم شهر را احصا کرده و با همراهی نهادهای ذی ربط در رفع این مشکلات و در جهت توسعه فرهنگی و اجتماعی اقدامات لازم را انجام دهند.

شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان بار دیگر با قدردانی از حضور چشم گیر مردم بزرگوار کشورمان در انتخابات شوراها یاد و خاطره آیت‌الله سید محمود طالقانی که پایه گذار شوراها در قانون اساسی بودند را گرامی می‌دارد و از منتخبین مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستا می‌خواهد به پاس اعتماد مردم بزرگوار به آنها از هیچ تلاشی برای خدمت‌گزاری به این ملت وظیفه شناس کوتاهی نکنند.

بازدید اپلیکیشن 112 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. یکی از افتخارات زندگیم اینه به اصلاح طلبان همیشه اعتماد کردم و همیشه راضی بودم و اگر عمری باقی بمونه باز هم دستورات رهبراصلاحات آقای سیدمحمدخاتمی بزرگ گوش میدم و انجام میدم.درود بر خاتمی .

  2. تشکر که کردین.مرسی.حالا وقتشه دم اون قالیباف رو بگیرین از شهرداری پرتش کنین بیرون تا بره وردست عمو محمود تو تشخیص مصلحت.بعد قشنگ یکی یکی فسادای ۱۲ ساله رو رو کنین و صادقانه با مردم باشین

  3. جبهه اصلاحات ما برای هر رای خون دل خوردیم این مدت، به وجدانتون پایبند باشید قالیباف رو بیرون بندازین وبه همه مردم ایران نشون بدین که خودش جزو همون 4 درصد رانت خواره که خون ملت رو تو شیشه کردن، متشکرم

  4. قالیباف بدترین دوران عمرشو سپری میکنه اومد برای ریاست جمهوری به همون شهرداری راضی شد الان باید خلبانی کنه شانس آورده دوران هواپیما افتادن ها تموم شد وگرنه لوله که هیچی پودر میشد

دیدگاهتان را بنویسید