بهبود میل جنسی مردان با مصرف روزانه آجیل

سلامت و زندگی
بهبود میل جنسی مردان با مصرف روزانه آجیل

تحقیقات جدید نشان می دهند که خوردن روزانه ۶۰ گرم آجیل می تواند عملکرد جنسی مردان را بهبود بخشد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از شفقنا، در یک مطالعه گروهی از مردان که روزانه مقادیری آجیل را به رژیم غذایی خود اضافه کرده بودند با یک گروه معادل مردانی که همان رژیم غذایی را بدون آجیل می خوردند ، مقایسه شد. این یافته ها نشان می دهد که اضافه کردن آجیل به یک رژیم غذایی سبک می تواند کیفیت ارگاسم و تمایل جنسی را در این مردان بهبود بخشد.

دوز روزانه آجیل شامل ۶۰ گرم- معادل حدود دو مشت – بادام ، فندق و گردو است.

تجزیه و تحلیل داده های آزمایشی نشان می دهد که مصرف روزانه این آجیل ها باعث بهبود کیفیت اسپرم می شود.

براساس آمار موسسه ملی دیابت و گوارش و بیماریهای کلیوی، اختلال نعوظ یا ED یکی از شایع ترین موادر در بین مردان است.

عوامل سبک زندگی که می توانند خطر ابتلا به ED را افزایش دهند شامل سیگار کشیدن، فعالیت بدنی ناکافی، استرس، مصرف زیاد الکل، تحمل وزن زیاد و داشتن رژیم غذایی ناسالم است.

این عوامل از طریق اثرات آنها بر روی بیولوژیکی رگ های خونی و اعصاب می توانند عملکرد نعوظ را تحت تأثیر قرار دهند. برای داشتن و حفظ نعوظ، لازم است خون کافی تهیه شود.

نعوظ به تعامل پیچیده بین سلولهای عصبی و رگهای خونی بستگی دارد. این فرایند همچنین نیاز به حضور اکسید نیتریک (NO) دارد، ترکیبی که به بافت عضله در آلت تناسلی کمک می کند تا نعوظ را تولید و آرام کند.

خوردن پسته و انواع آجیل می تواند عملکرد نعوظ را بهبود بخشد،چرا که انواع آجیل، حاوی چندین آنتی اکسیدان و آرژنین ، پیشرو [NO] ، یک ترکیب قدرتمند است که باعث افزایش گشاد شدن عروق می شود.

مصرف منظم آجیل در رژیم غذایی عملکرد ارگاسمی و تمایل جنسی را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد.

بازدید اپلیکیشن 87 , بازدید سایت 1

دیدگاهتان را بنویسید