ببینید | ملکه آینده اسپانیا آموزش نظامی ۳ ساله را آغاز کرد

جهان
video
play-sharp-fill
ببینید | ملکه آینده اسپانیا آموزش نظامی ۳ ساله را آغاز کرد

شاهزاده خانم لئونور ملکه آینده اسپانیا برای گذراندن آموزش نظامی ۳ ساله به یک آکادمی نظامی اعزام شده است. فلیپه ششم پادشاه اسپانیا و ملکه لتیسیا و شاهزاده سوفیا در آنجا بودند تا شاهزاده آستوریاس را بدرقه کنند.

روز پنجشنبه، ملکه لتیسیا و پادشاه فلیپه دختر بزرگ خود را در آکادمی نظامی عمومی ساراگوزا پیاده کردند. پرنسس لئونور ۱۷ ساله که وارث تاج و تخت و ملکه آینده اسپانیا است، رسماً سه سال آموزش نظامی را آغاز می‌کند تا برای آینده به عنوان رئیس دولت این کشور آماده شود.

پرنسس لئونور هنگام ورود به آکادمی به همراه والدین و خواهر ۱۶ ساله‌اش، پرنسس سوفیا، لبخند زد. شاه فلیپه ۵۵ ساله، یونیفورم نظامی به تن کرد و به عنوان فرمانده ارتش، نیروی دریایی و نیروی هوایی اسپانیا خودنمایی کرد. پادشاه فلیپه به عنوان فرمانده عالی نیرو‌های مسلح اسپانیا، قبلاً در آکادمی نظامی عمومی ساراگوسا در مسیر رسیدن به تاج و تخت آموزش دیده است.

ملکه لتیسیا، ۵۰ ساله، لئونور را محکم در آغوش گرفت و با غرور او را تماشا کرد که با یک مقام رسمی دست می‌داد. پرنسس آستوریاس پس از خداحافظی با خانواده‌اش، چمدان را برداشت و وارد آکادمی شد.

خانواده سلطنتی اسپانیا در ماه مارس اعلام کرد که پرنسس لئونور پس از فارغ التحصیلی از کالج آتلانتیک UWC در ولز، سه سال آموزش نظامی را آغاز خواهد کرد.

منبع: فرارو

دیدگاهتان را بنویسید