دانلود اپلیکیشن هفت صبح

ببینید | جنجال بزرگ پیش از آغاز بازی استقلال و گل‌گهر

ورزشی
video
ببینید | جنجال بزرگ پیش از آغاز بازی استقلال و گل‌گهر

پیش از آغاز بازی به فرهاد مجیدی اعلام شد که نمی‌تواند از دو بازیکن خارجی خود استفاده کند و به همین دلیل سرمربی تیم استقلال به ناظر بازی اعتراض خود را اعلام کرد. مجیدی در صحبت با نوشه‌ور بعد از اعتراض به این موضوع راهی رختکن شد. این در حالی است که استقلالی‌ها مدعی هستند تا این لحظه نامه ای برای ممنوعیت استفاده از ژستد و یامگا به دست آنها نرسیده است.

دلیل لغو مجوز بازی ارائه نکردن به ضمانت‌نامه‌ای اعلام شده که استقلال برای بازی کردن این دو بازیکن باید به سازمان لیگ ارائه می کرده است ولی این اتفاق رخ نداده است و مجوز موقت حضور در بازی امروز به این دو بازیکن داده نشد.

محمد نوری‌فر مدیر رسانه ای استقلال داستان را اینطوری تعریف می‌کند: اتفاقاتی در حال رخ دادن است که خط و ربط آن از شب گذشته مشخص بود. باشگاه استقلال طبق دستورالعمل وزارت ورزش نمی‌تواند ضمانت بانکی به هیچ سازمانی بدهد اما ضمانتی که گذاشتیم بسیار سنگین‌تر از ضمانتی است که از ما خواسته اند. دو ساعت مانده به شروع بازی با من تماس گرفته اند که به مجیدی بگو نمی‌تواند از دو بازیکن تیمش استفاده کند. مجیدی نزدیک بود سکته کند.چگونه می شود یکسری محروم می‌شوند ولی همه جا حضور دارند. وقتی مجیدی توسط کمیته اخلاق محروم شد گفتند تا او فورا مراجعه نکند اجازه کار به او نمی‌دهیم. در جلسه فنی مجبور شدم مجیدی را کنار بکشم و بگویم از خارجی‌هایش استفاده نکند،بازیکنان خارجی استقلال در حال گریه بودند و اشک می‌ریختند. گلر کروات پرسپولیس با کدام ضمانتنامه بازی می‌کند؟

 

بازدید اپلیکیشن 64 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

پاسخ دهید