دانلود اپلیکیشن هفت صبح

ببینید | جدیدترین فیلم از لحظه وقوع حادثه مترو

اجتماعی
video
ببینید | جدیدترین فیلم از لحظه وقوع حادثه مترو

در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران، فیلم لحظه حادثه در خط مترو تهران ـ کرج به نمایش درآمد./آخرین خبر

همزمان نایب رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد که با توجه به انبارهای خالی مترو و حوادث اخیر لازم است که تحقیق و تفحصی از مترو انجام شود.

به گزارش خبرآنلاین، پرویز سروری پس از ارائه گزارش مسئولان مترو در مورد حادثه اخیر برخورد دو قطار با یکدیگر گفت: اصطلاحی به نام ترک فعل وجود دارد که این ترک فعل نه تنها سبب می‌شود که کاری انجام نشود بلکه زمینه بروز اتفاقات دیگر را رقم می‌زند و ما باید با عنوان ترک فعل از کسانی که در مسئولیت خود کوتاهی کردند رسیدگی کنیم.

واو با بیان اینکه گزارشات نگران کننده‌ای از مترو داریم که نشان می‌دهد وضعیت قطعات به شدت نگران کننده است، گفت: به روزرسانی تجهیزات مترو بسیار ضروری و مهم است و از مسئولان فعلی شهرداری می‌خواهیم که علاوه بر حل مشکلات قبلی با سرعت زیاد موضوعات را رفع کنند و اولویت بندی داشته باشند.

سروری با بیان اینکه حتما باید ترک فعل مسئولان را پیگیری کنیم، گفت: ضروری است شورای ششم اولین طرح تحقیق و تفحص خود را از مترو کلید بزند که هم اعلام کنیم چه چیزی تحویل گرفتیم و هم آسیب شناسی عمیقی صورت گیرد و در این میان شهرداری باید مترو را در اولویت کار خود قرار دهد.

بازدید اپلیکیشن 129 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید