ضدحال اساسی اینستاگرام به کاربران فضول‌

دانش و فناوری
ضدحال اساسی اینستاگرام به کاربران فضول‌

اپلیکیشن اینستاگرام در تب Following اطلاعات مربوط به جزییات فعالیت افرادی که کاربران فالو می‌کنند مانند لایک‌هایی که بر پست‌ها می‌زنند، کامنت‌هایی که می‌گذارند و اکانت‌هایی که فالو می‌کنند را نمایش می‌دهد. اما در به‌روزرسانی جدید اینستاگرام، این بخش از اپلیکیشن حذف شده است. این کمپانی از ماه آگوست برای برخی از کاربران روند حذف این بخش را آغاز کرد و حالا به‌شکل کامل حذف شده است. با حذف شدن این تب، با فشردن آیکون قلب دیگر صرفا می‌توانید فعالیت‌های خود را مشاهده کنید.

اینستاگرام تب Following را در سال ۲۰۱۱ معرفی کرد که در آن زمان بخش Explore هنوز وجود خارجی نداشت. به همین خاطر از آنجایی که در این قسمت امکان مشاهده‌ی لایک‌های دوستان بر پست‌های مختلف وجود داشت، تب Following به کاربران کمک می‌کرد که محتواهای جدیدی را پیدا کنند.

به گفته مدیر محصول اینستاگرام، حذف این تب به دلیل ساده‌تر کردن تجربه کاربری صورت گرفته است اگرچه نمی‌توان کشمکش‌ها و دردسرهای مربوط به تب Following اینستاگرام را کتمان کرد. به‌عنوان مثال برخی از کاربران با بهره‌گیری از همین مشخصه، فعالیت دیگر کاربران را زیر نظر می‌گرفتند که همین موضوع دردسرهای زیادی را ایجاد می‌کرد. به همین خاطر حذف تب Following در نهایت به نفع کاربران خواهد بود و البته کار افراد فضول را سخت‌ می‌کند.

بازدید اپلیکیشن 92 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

بازگشت فضانورد رکوردساز بازگشت فضانورد رکوردساز
دانش و فناوری
کریستینا کوک، فضانورد آژانس فضایی آمریکا ناسا،‌ رکورد طولانی‌ترین حضور در فضا (در طول یک پرواز) برای یک زن را شکست. او که ۳۲۸ روز را در ایستگاه بین‌المللی فضایی گذراند، روز پنج‌شنبه به دو فضانورد دیگرِ‌ یعنی لوکا پارمیتانو از آژانس فضایی اروپا و آلکساندر اسکورتزوف از آژانس فضایی…...
رونمایی از یک خودروی بسیار خاص رونمایی از یک خودروی بسیار خاص
کاربران ویژه - دانش و فناوری
جنرال موتورز خودروی بدون فرمان و پدال می‌سازد...
چرا همه در حال کپی کردن ایرپاد هستن؟ چرا همه در حال کپی کردن ایرپاد هستن؟
کاربران ویژه - دانش و فناوری
هدف، رسیدن به آینده وایرلس بهتر است....

نظرات کاربران

پاسخ دهید