افزایش شمار مصدومان زلزله آذربایجان

اجتماعی
افزایش شمار مصدومان زلزله آذربایجان

ایسنا نوشت: رییس اورژانس کشور از افزایش شمار مصدومان زلزله شمالغرب کشور به ۵۸۴ نفر خبر داد.

پیرحسین کولیوند درباره آخرین وضعیت امدادرسانی به مصدومان زلزله در استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل و گیلان اظهارکرد: تاکنون ۵۸۴ مصدوم ناشی از زلزله از عوامل اورژانس، خدمات درمانی دریافت کرده‌اند که از این تعداد بیشتر نفرات آن با ۲۶۱ و ۲۳۳ مورد مربوط به شهرهای سراب و میانه بوده است.

وی با بیان اینکه تنها ۳۶ نفر در بیمارستان بستری هستند، گفت: ۵۴۸ نفر خدمات درمانی را به شکل سرپایی دریافت کرده یا خیلی زود از بیمارستان مرخص شده اند.

کولیوند در مورد شمار فوتی‌های زلزله نیز گفت: طبق آمارهای ما فوتی‌های زلزله همان پنج نفر است و تغییری در شمار آن ایجاد نشده است.

بازدید اپلیکیشن 52 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

هشدار روز؛ کرونا در تهران هنوز تمام نشده است هشدار روز؛ کرونا در تهران هنوز تمام نشده است
اجتماعی
هفت صبح - فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به اینکه «سناریوی کرونا در تهران به عنوان افت قطعی و پایان‌یافته نیست» گفت: شهروندان با دقت بیشتر ملاحظات بهداشتی را رعایت کنند. خستگی و گذشت زمان نباید باعث تسامح در رعایت اصول بهداشتی و حفاظتی شود.…...
۳۸۷خودروی صفر کیلومتر در تهران کشف شد ۳۸۷خودروی صفر کیلومتر در تهران کشف شد
اجتماعی
سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران از کشف ۳۸۷ خودروی صفر کیلومتر در سه پارکینگ خبر داد و در زمینه نظارت بر قیمت‌گذاری‌هایی که اخیرا انجام شده، گفت که دستگاه‌های نظارتی منتظر ابلاغ آیین‌نامه قیمت‌ها هستند. تیمور پورحیدری با اشاره به ابلاغیه اخیر…...
ویدیو/ هشدار برای کبری ۱۱ در تهران! ویدیو/ هشدار برای کبری ۱۱ در تهران!
اجتماعی
تعقیب و گریز سارق زورگیر توسط پلیس آگاهی پایتخت....

پاسخ دهید