کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۸۲۶۰
تاریخ خبر:

درباره مرگ زهره فکور صبور چه می‌دانیم؟

درباره مرگ زهره فکور صبور چه می‌دانیم؟

جزئیات جدید درباره مرگ بازیگر معروف

هفت صبح| روز پیش وکیل زهره فکور صبور در اینستاگرام خبر از بازداشت یک فرد کلاهبردار در پرونده مرگ این بازیگر داد. حسین شاهرخی در این پست اینستاگرامی به نام محکوم هم اشاره کرد و نوشت اگر افراد دیگری از او شکایت دارند به مراجع قضایی مراجعه کنند. بعد از انتشار این خبر بسیاری از رسانه‌ها به اشتباه این فرد را قاتل فکور صبور معرفی کردند. وکیل مدافع پرونده مرحوم فکور صبور به روزنامه هفت صبح گفت: «این فرد قاتل نیست. اتهام ایشان تهدید، اخاذی و کلاهبرداری بوده که به خاطر این اتهام به 4 سال حبس محکوم شده بود.» به گفته حسین شاهرخی این فرد قبلا به دادگاه احضار شده ولی به علت متواری بودن در جلسات حضور نداشت.

 

عصر دیروز پیج مرحوم زهره فکور صبور یک ویدئو از لحظه بازداشت مردی جوان منتشر کرد و نوشت: «پس از انتشارخبر محکومیت فرد مرموز در پرونده مرحوم زهره فکور صبور، « م.ن» ظرف ۲۴ ساعت در مخفیگاه خود شناسایی و‌ دستگیر شد. از تمام کسانی که از این فرد شکایت یا ادعایی دارند درخواست می‌شود ظرف ۴۸ ساعت آینده به کلانتری ۱۲۹ جامی و یا دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه نمایند.»

 

وکیل مرحوم فکور صبور همچنین به وبسایت انصاف گفته است: «بعضی جزئیات پرونده اخلاقی و محرمانه است و شامل تهدید، اخاذی از خانم فکور صبور بوده است. شاهرخی گفت: احتمالا تعداد شاکیان فرد متهم به قتل زهره فکور صبور بیشتر از چیزی‌ است که پیش‌بینی می‌کنند.» این بازیگر دهم اسفندماه 1400 در سلامت جسمی کامل در سن 43 سالگی در منزل شخصی خود درگذشت. خبرگزاری تسنیم بعد از گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال قتل این بازیگر اطلاع داد که «مرگ او به دلیل مصرف ۱۰۰ قرص آرام‌بخش بوده».

 

وکیل او همچنین به هفت صبح می‌گوید او تاکنون علیه «ا.ف» شکایتی ثبت نکرده. «ا.ف» یکی از چهره‌های نسبتا معروف اینستاگرامی است که خود را خبرنگار پاپاراتزی معرفی می‌کند. او چند روز قبل از خودکشی این بازیگر اتهام‌های غیراخلاقی و حرف‌های توهین کننده‌ای به این بازیگر زده بود که بازدید بسیاری داشت. برخی گمانه‌زنی می‌کردند یکی از علت‌های مرگ فکورصبور همین ویدئو بوده. گفته می‌شود که این خبرنگار پاپاراتزی قبلا در صدا و سیمای یک استان غربی حضور داشته ولی امروز یوتیوب پرفالوئری دارد و ساکن آلمان است. «ا.ف» مدت زیادی به تبلیغ سایت‌های شرط‌بندی کلاهبردارانه می‌پرداخت که چند ماه پیش سرشبکه آنها در ترکیه بازداشت شد.

 

 

کدخبر: ۵۵۸۲۶۰
تاریخ خبر:
ارسال نظر