کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۸۰۹۸
تاریخ خبر:

اظهارات برادر همسر رهبر انقلاب؛ اگر اینستاگرام را می‌بندید، درست ببندید

اظهارات برادر همسر رهبر انقلاب؛ اگر اینستاگرام را می‌بندید، درست ببندید

صحبت‌های نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس درباره فیلترینگ تلگرام و اینستاگرام

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس، تاکید کرد: من بارها به موضوع بستن اینستاگرام واکنش نشان داده‌ام که اگر میبندید، درست ببندید. ما در بستن پلتفرم ها مثل تلگرام و اینستاگرام به ذی نفعان فکر نمی‌کنیم.

حسن خجسته، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس، در گفتگویی، با تاکید بر اینکه وزیر ارتباطات حتما باید تحصیل‌کرده ارتباطات و مدیریت رسانه باشد، گفت: در رابطه با ارتباطات اینترنتی کشور سه دیدگاه کلان و مسلط وجود دارد. یک دیدگاه، دیدگاه اخلاق گرایان یا اولیا است؛ اینها به طور قطعی با اینترنت مخالف هستند و ربطی هم به دین ندارد مثل پدر و مادر یا رئیس یک سازمان. گروه دوم فن گرایان هستند که می گویند اگر همه چیز را به ارتباطات واگذار کنیم اسلام به پیروزی کامل می رسد و اسلام صادر می شود. گروه سوم جامعه گرایان هستند و می گویند ارتباطات جدید محاسن و معایبی دارد و باید بهترین استفاده را بکنیم که بیشترین بهره را ببریم.

خجسته ادامه داد: من بارها به موضوع بستن اینستاگرام واکنش نشان داده‌ام که اگر میبندید، درست ببندید. ما در بستن پلتفرم ها مثل تلگرام و اینستاگرام به ذی نفعان فکر نمی‌کنیم. تلگرام به لحاظ عقلانی باید بسته می‌شد، زیرا یک پلتفرمی است که قوانین شما را زیر پا می‌گذارد، مثال این موضوع این است که عده‌ای بدون داشتن گذرنامه وارد کشور و خاک شما بشوند! همینطور تلگرام از سانسور و مدیریت اطلاعات استفاده نمی‌کند و بجای آن از قابلیت متعادل سازی استفاده می‌کنند.

وی در پایان تاکید کرد: من از همان زمان به یاد دارم که تاکید می‌کردم تلگرام را از نفس بندازید تا بیاید بگوید چشم!

 

منبع: خبرآنلاین
کدخبر: ۵۵۸۰۹۸
تاریخ خبر:
ارسال نظر