کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۸۱۶۲
تاریخ خبر:

اپل از مجیک کیبورد جدید ‌رونمایی کرد

اپل از مجیک کیبورد جدید ‌رونمایی کرد

مجیک کیبور جدید برای آیپد پرو در دو رنگ مشکی و نقره‌ای و در دو اندازه عرضه می‌شود

اپل در مراسم Let Loose علاوه بر رونمایی از آیپد پرو M4، از مجیک کیبورد جدید نیز پرده برداشت. مجیک کیبورد جدید تنها برای آیپد پرو M4 در دو رنگ مشکی و نقره‌ای و در دو اندازه عرضه می‌شود: یکی برای مدل 11 اینچی پرو و دیگری برای مدل 13 اینچی. قیمت این کیبوردها به ترتیب 299 و 399 دلار است.

‌همانند آیپدهای جدید اپل، مجیک کیبورد را از امروز می‌توان پیش‌خرید کرد و تا چند روز دیگر نیز در دسترس خواهد بود. البته این کیبورد با مدل‌های جدید آیپد ایر 11 و 13 اینچی یا با مدل‌های قبلی آیپد پرو سازگار نیستند.

مجیک کیبورد جدید اپل برای آیپد پرو M4

مجیک کیبورد جدید نسبت به مدل‌های پیشین ارتقاهایی داشته است. این کیبورد به یک ردیف دکمه جدید برای کنترل میزان صدا و روشنایی نمایشگر مجهز شده و همچنین دارای یک تکیه‌گاه کف دست آلومینیومی و ترک‌پد بزرگ‌تر است. اپل ادعا می‌کند که به لطف ترک‌پد بزرگ‌تر، کار با این کیبورد به همراه آیپد پرو، همانند استفاده از یک مک‌بوک است.

کیبورد 2

اپل از سال 2020، چندان مجیک کیبورد را تغییر نداده است، اما این مدل جدید را می‌توان نسخه کامل‌تر و ارتقایافته دانست. قسمت تکیه‌گاه دست کیبورد از پلاستیکی به آلومینیومی تغییر کرده و ترک‌پد بزرگ‌تر آن نیز شیشه‌ای شده است. همچنین برخلاف مدل‌ قبلی، در نهایت اپل یک ردیف دکمه جدید برای عملکردهای مختلف در این کیبورد تعبیه کرده است.

این مدل نیز مانند مجیک کیبورد قبلی در دو رنگ سیاه و نقره‌ای عرضه می‌شود. قیمت این کیبورد برای مدل 11 اینچی پرو 299 دلار و برای مدل 13 اینچی 399 دلار است.

 

منبع: دیجیاتو
کدخبر: ۵۵۸۱۶۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر