کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۵۰۴۴
تاریخ خبر:

آیفون ۱۶ پرو ‌با ‌رنگ جدید از راه می‌رسد

آیفون 16 پرو ‌با ‌رنگ جدید از راه می‌رسد

رنگ مشکی آن نسبت به آیفون 15 پرو ظاهراً کمی متفاوت خواهد بود

هفت صبح| گوشی‌های سری آیفون 16 پاییز امسال معرفی خواهند شد و حالا پست جدیدی در شبکه‌های اجتماعی منتشرشده که رنگ‌های آیفون 16 پرو را فاش می‌کند.براساس این پست، اپل احتمالاً قصد دارد رنگ تیتانیوم آبی گوشی‌های آیفون 16 پرو و آیفون‌ 16 پر‌و مکس را کنار بگذارد و آن‌ها را در رنگ جدیدی تحت عنوان «تیتانیوم رز» نیز روانه بازار کند. اپل با خانواده آیفون 15، جنس مدل‌های پرو را از فولاد ضدزنگ براق به تیتانیوم مات تغییر داد.

آیفون 16

درمجموع، طبق این گزارش، آیفون‌ ‌16 پرو در رنگ‌های مشکی، سفید، خاکستری و رُز عرضه خواهد شد. نکته قابل‌توجه اینکه از رنگ مشکی آیفون 16 پر‌و با عنوان «Space Black» یاد شده است که آیفون 14 پرو نیز با این ترکیب عرضه شده بود. نسخه سفید این دستگاه‌ها نیز ظاهراً شبیه به آیفون 14 پرو خواهد بود و گزینه خاکستری با آیفون 15 پرو مقایسه شده است.

اپل معمولاً گوشی‌های جدید خود را در ماه سپتامبر معرفی می‌کند، بنابراین زمانی در ماه‌های شهریور تا مهرماه احتمالاً شاهد معرفی سری آیفون 16 خواهیم بود.در گزارش‌های قبلی گفته شده بود که آیفون 16 احتمالاً برای پشتیبانی بهتر از هوش مصنوعی، رم بیشتری خواهد داشت و همچنین به‌لطف استفاده از یک فناوری جدید، نمایشگر آیفون 16 احتمالاً حاشیه‌های باریک‌تری خواهد داشت. همچنین ماه گذشته، رندر احتمالی آیفون 16 با ماژول دوربین شبیه آیفون X افشا شده بود.

 

منبع: دیجیاتو
کدخبر: ۵۵۵۰۴۴
تاریخ خبر:
ارسال نظر