کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۹۰۹۴
تاریخ خبر:

اعزام دو هواپیما و بالگرد ویژه به دستور ‌پوتین‌

اعزام دو هواپیما و بالگرد ویژه به دستور ‌پوتین‌

دولت روسیه و شخص آقای پوتین نگران وضعیت سلامت آقای رئیسی و هیئت همراهشان است

دستیار ویژه رئیس‌جمهوری روسیه از اعزام ۲ هواپیما همراه با بالگردهای ویژه و ۵۰ نیروی امداد حرفه‌ای کوهستان از روسیه به تبریز تا ساعاتی دیگر خبر داد.

ایگور لویتین در تماس مجدد با محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهوری اسلامی ایران، گفت: جلسه فوق العاده رئیس جمهور این کشور با حضور مقامات عالی دولتی روسیه و سفیر ایران برگزار شد و آقای پوتین ضمن ابراز سلام و همدلی به رهبری معظم و ملت بزرگ ایران‌؛ آرزوی سلامت برای آیت الله رئیسی و هیئت همراهشان دارد.

 وی افزود: با دستور رئیس جمهور روسیه تا ساعتی دیگر دو فروند هواپیمای پیشرفته با بالگردهای ویژه به همراه ۵۰ نیروی امداد حرفه‌ای کوهستان به تبریز اعزام خواهد شد. صبح امروز (دوشنبه) نیز دو فروند بالگرد روسی از ارمنستان عازم تبریز خواهند شد.

لویتین تاکید کرد: دولت روسیه و شخص آقای پوتین نگران وضعیت سلامت آقای رئیسی و هیئت همراهشان است و سلام و احترام و همدلی صمیمانه خود را در این ساعات به رهبری و ملت بزرگ ایران اعلام می‌دارد.

محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور نیز در این تماس تلفنی با تشکر از حمایت‌های شخص رئیس جمهور روسیه و دولت این کشور تصریح کرد: امیدواریم به زودی اخبار خوب و امید بخشی به شما و دوستداران ایران درپی این حادثه ناگوار داشته باشیم.

 

منبع: ايسنا
کدخبر: ۵۵۹۰۹۴
تاریخ خبر:
ارسال نظر