کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۸۷۹۶
تاریخ خبر:

مرد مغازه‌دار کارگر خود را با ضربات چاقو کشت

مرد مغازه‌دار کارگر خود را با ضربات چاقو کشت

متهم به قتل مدعی است مقتول مدتی پیش به خواهر او تجاوز کرده است

ساعت 23دوشنبه به بازپرس جنایی تهران خبر رسید که جوانی 25ساله در درگیری هدف ضربات چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده است. با انجام تحقیقات میدانی، ‌عامل جنایت دستگیر شد. او جوان 34ساله‌ای به نام سعید و صاحب مغازه سوپرمارکت بود و مقتول نیز در آنجا کارگری می‌کرد.

 

سعید درباره درگیری گفت: مقتول 2 سالی می‌شد که در مغازه من کار می‌کرد. در این 2 سال توانسته بود اعتماد مرا به‌خودش جلب کند اما چند روز پیش متوجه شدم که او دست به اقدام شیطانی زده است. بنیامین به خانه ما رفته بود تا وسیله‌ای ببرد. او وقتی متوجه شده بود خواهرم در خانه تنهاست به سمتش هجوم برده و با تهدید، او را مورد آزار و اذیت قرار داده بود. او حتی خواهرم را به مرگ تهدید کرده بود و از او خواسته بود به کسی حرفی نزند.من اما می‌دیدم که رفتارهای خواهرم تغییر کرده و اصلا حالش خوب نیست. وقتی علتش را از او پرسیدم، خواهرم به گریه افتاد و ماجرای آزار و اذیت بنیامین را فاش کرد.

 

وقتی این موضوع را شنیدم به‌شدت به هم ریختم و تصمیم گرفتم بنیامین را تحویل پلیس بدهم. چون می‌دانستم او به اشد مجازات محکوم خواهد شد اما روزی که می‌خواستم بنیامین را به اداره پلیس ببرم و تحویلش بدهم، او گفت که می‌خواهد به شهرشان برگردد چون حال پدرش خوب نیست. درخواست تسویه حساب کرد اما من به زور او را به سمت ماشینم کشیدم تا با خود به کلانتری ببرم. بنیامین اما سعی داشت از دست من فرار کند.می‌دانستم اگر فرار کند دیگر دستم به او نمی‌رسد. هدفم این بود که او را با چاقو زخمی کنم تا مانع فرارش شوم و سپس وی را تحویل پلیس بدهم اما ناخواسته مرتکب قتل شدم.

 

این متهم پس از اقرار به قتل بازداشت شد و تحقیقات تکمیلی از وی توسط مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

منبع: همشهری
کدخبر: ۵۵۸۷۹۶
تاریخ خبر:
ارسال نظر