کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۸۷۸۱
تاریخ خبر:

جزئیات کامل ماجرای قمه‌کشی در بیمارستان نورآباد

جزئیات کامل ماجرای قمه‌کشی در بیمارستان نورآباد

فرمانده انتظامی لرستان از شناسایی و دستگیری عاملان قمه‌کشی در بیمارستان ابن‌سینای نورآباد خبر داد

حجت‌الاسلام والمسلمین سعید شهواری رئیس کل دادگستری استان لرستان در ارتباط با حمله ۲ نفر از اراذل و اوباش به بیمارستان ابن‌سینا شهرستان دلفان گفت: ۲ فرد مهاجمی که در فیلم منتشر شده مشاهده می‌شوند به دلیل اختلافات شخصی با فردی وی را تعقیب کرده و در بیمارستان ابن‌سینا وی را مورد هجوم قرار می‌دهند. با ورود به موقع دادستانی شهرستان دلفان مهاجمان که سر و صورت خود را نیز پوشانده بودند در کمتر از یک ساعت پس از وقوع درگیری و با اقدامات فنی و دقیق شناسایی و دستگیر شدند.

 

رئیس کل دادگستری استان لرستان تصریح کرد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که هدف از این اقدام صرفا قدرت‌نمایی و ترساندن طرف مقابل با سلاح سرد بوده و موضوع دیگری مطرح نیست. این درگیری کمتر از ۳۰ ثانیه به طول انجامیده و تمام ماجرای آن در همان فیلم کوتاه بوده و درگیری دیگری رخ نداده است. مهاجمان در حال حاضر در اختیار مقامات قضایی هستند و در بازداشت به سر می‌برند. تحقیقات درباره انگیزه‌های دیگر مهاجمان از این حمله مسلحانه همچنان ادامه دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: امنیت مردم خط قرمز دستگاه قضایی استان است و هر شخصی در هرجای استان اقدام به برهم زدن نظم و امنیت عمومی کند به شدت و بدون اغماض با وی برخورد می‌شود.

 

گفتنی است؛ شب گذشته فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن دو نفر با ورود به یکی از بخش‌های بیمارستان ابن سینا شهرستان دلفان با قمه و سلاح سرد به شخصی حمله کردند و پس از چند ثانیه از محل گریختند. در این حمله به کسی آسیب نرسید.

 

منبع: تسنیم
کدخبر: ۵۵۸۷۸۱
تاریخ خبر:
ارسال نظر