کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۵۴۱۰
تاریخ خبر:

جزئیات تیراندازی به آمبولانس در جنوب کرمان

جزئیات تیراندازی به آمبولانس در جنوب کرمان

ضارب مسلح ۲ نفر را کشت و فراری شد

فرد مجروح برای درمان به وسیله آمبولانس به جیرفت اعزام می شود که ضارب باز هم در مسیر به سمت آمبولانس شلیک کرده و باعث کشته شدن مجروح و یک فرد دیگر در آمبولانس می شود. همچنین ۲ فرد دیگر شامل راننده آمبولانس و عوامل اورژانس هم زخمی شدند.

فرماندار شهرستان کهنوج ضمن تایید  این خبر به خبرنگار ایرنا گفت: ضارب به دلیل اختلاف خانوادگی پسرعموی خود را که امروز از زندان خارج می شود با تیر هدف قرار داده و او را مجروح می کند. علی شعبانی افزود: فرد مجروح به بیمارستان کهنوج اعزام تا به جیرفت اعزام شود اما در مسیر ، ضارب با حمله به آمبولانس پسر عموی خود و شخص دیگری را به قتل رساند.

وی ادامه داد: پیش از آن هم پرستار و یکی از کارکنان بیمارستان کهنوج در اتفاقی جداگانه که با آمبولانس دیگری در تردد بودند به دلیل اینکه از سوی همین ضارب مسلح به اشتباه هدف گرفته می شوند و تصور می کند همان آمبولانس حامل پسرعمویش است مورد حمله قرار می گیرند و مصدوم می شوند.

وی یادآور شد: پسر عموها  قبلا به دلیل اختلافات خانوادگی نزاع داشته بودند که یکی از آنها توسط همین مقتول به قتل رسیده بود.وی اظهار داشت: قاتل امروز به تلافی از کشته شدن برادرش توسط پسر عمو وی را نورد حمله قرار داده است. وی گفت: ماموران برای  بازداشت ضارب وارد عمل شده اند.

 

منبع: ایرنا
کدخبر: ۵۵۵۴۱۰
تاریخ خبر:
ارسال نظر