کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۶۰۵۴۳
تاریخ خبر:

جسد مجری معروف بی‌بی‌سی در یونان پیدا شد

جسد مجری معروف بی‌بی‌سی در یونان پیدا شد

این مجری انگلیسی چهارشنبه گذشته برای پیاده‌روی در جزیره یونانی سیمی رفته بود که ناپدید شد

چند روز پس از ناپدید شدن مجری تلویزیونی انگلیسی، جسدی که گفته می‌شود متعلق به وی است، در یک جزیره یونانی پیدا شده است. سخنگوی پلیس انگلیس گفت یک جسد در جست‌وجوی مایکل موزلی، مجری تلویزیونی مفقود شده انگلیسی، در یونان پیدا شده، اما این جسد نیاز به شناسایی رسمی دارد.

 

این مجری انگلیسی چهارشنبه گذشته برای پیاده‌روی در جزیره یونانی سیمی رفته بود که ناپدید شده است. جسدی صبح یکشنبه به وقت محلی در جزیره سیمی پیدا شد و پلیس در حال حرکت به سمت محل حادثه در نزدیکی ساحل آگیا مارینا است و هیچ نشانه فوری از علت مرگ بر روی این جسد وجود نداشت.

موزلی

پلیس، آتش‎نشانی، گارد ساحلی و داوطلبان چند روز را صرف جست‌وجوی زمین و دریا برای یافتن این مجری کرده‎اند که تلفنش را با خود نبرده است. پلیس همچنین گزارش‌هایی درباره صحبت او در هنگام پیاده‎روی با مردم محلی را بررسی کرده است. این پزشک تلویزیونی به خاطر برنامه‌های مستند انگلیسی مانند «مایکل موزلی: چه کسی انگلیس را چاق کرد؟» از کانال ۴ تلویزیون این کشور و «به من اعتماد کن، من یک پزشک هستم» از شبکه بی‌بی‎سی، شناخته می‌شود. خانواده مایکل مازلی گفته‌اند که ناپدید شدن وی در جزیره یونانی همانند پرونده یک مرد انگلیسی است که ۵ سال پیش ناپدید شد.

 

این کارشناس بهداشت و تندرستی ۶۷ ساله روز چهارشنبه گذشته پس از پیاده‌روی در گرمای شدید در جزیره سیمی ناپدید شد؛ به گفته مقامات، یک عملیات جست‌وجوی بزرگ آغاز شد و امروز یک جسد در نزدیکی خط ساحلی این جزیره پیدا شد.

منبع: میزان
کدخبر: ۵۶۰۵۴۳
تاریخ خبر:
ارسال نظر