کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۶۶۸۷
تاریخ خبر:

حراج سر ماه دیجی‌کالا به قیمت پارسال

حراج سر ماه دیجی‌کالا به قیمت پارسال

در حراج سر ماه دیجی‌کالا با قیمت پارسال می‌توانید خرید کنید.

هفت صبح| این حراج از اول اردیبهشت آغاز شده و تا 7 اردیبهشت ادامه دارد و در آن کالاهای مختلف با تخفیف‌های ویژه 5 تا 75 درصد به فروش می‌رسند. 

 

 

در حراجی که دیجی‌کالا برای ایجاد شرایط مناسب خرید برای کاربرانش و حمایت از آنها آغاز کرده، پرفروش‌های سال 1402 و کالاهای سوپرمارکتی، کالاهای دیجیتال مانند موبایل و لپ‌تاپ، پوشاک، طلا و زیورآلات، لوازم خانه و آشپزخانه، لوازم بهداشتی و مراقبتی، اسباب‌بازی، لوازم آرایش، کتاب، لوازم‌التحریر، ابزار و لوازم یدکی، با تخفیف ویژه عرضه می‌شوند. 

 

با این تخفیف در واقع در روزهای حراج سر ماه دیجی‌کالا، کالاها به قیمت سال قبل عرضه می‌شوند. در طول مدت این حراج می‌توانید از کالاهای روزمره تا خریدهای خاص خودتان را با قیمت مناسب تهیه کرده و یک خرید به‌صرفه داشته باشید. 

 

در این 7 روز امکان خرید قسطی و اعتباری هم دارید تا بدون پرداخت پول خرید کنید. برای خرید قسطی یک روزه می‌توانید اعتبارسنجی کرده و براساس امتیازی که از بانک‌های ملت و تجارت می‌گیرید وام 10 تا 50 میلیون تومانی خرید کالا بگیرید. با خرید اعتباری نیز می‌توانید در این 7 روز خرید کرده و هزینه آن را ماه بعد بپردازید. 

 

 

کدخبر: ۵۵۶۶۸۷
تاریخ خبر:
ارسال نظر