دانلود اپلیکیشن هفت صبح

ببینید | خلاصه بازی سپاهان و پرسپولیس

ورزشی
video
ببینید | خلاصه بازی سپاهان و پرسپولیس

پرسپولیس با گل کمال کامیابی‌نیا از سد سپاهان گذشت تا بالاتر از این تیم قرار بگیرد و فعلا با استقلال هم امتیاز شود.

تک‌گل بازی در دقیقه ۳۳، توسط کمال کامیابی‌نیا به‌ثمر رسید؛ در این دقیقه وحید امیری به شکلی دیدنی از بین سه بازیکن توپ را خارج کرد و به علی شجاعی داد، او به زیبایی بازیکن مقابل خود را از پیش رو برداشت و با ارسال دقیق به تیر دوم، کامیابی‌نیا را در موقعیت گلزنی قرار داد و او با ضربه سر گل نخست را برای تیمش به ثمر رساند.

لحظات حساس

دقیقه ۱۱: ارسال توپ روی دروازه پرسپولیس توسط سروش رفیعی با اثر حسینی همراه شد و در مقابل دروازه به خلعتبری همراه شد اما او نتوانست توپ را تبدیل به گل کند.
دقیقه ۱۶: شوت امید عالیشاه از پشت محوطه جریمه با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۱۸: سیدجلال حسینی به توپ نرسید تا خلعتبری در مقابل دو مدافع پرسپولیس صاحب توپ شود. او شیری را به زیبایی از پشت رو برداشت اما ضربه آخرش کم دقت و کم جان بود.
دقیقه ۲۴: حساس‌ترین  موقعیت بازی روی ارسال خلعتبری رقم خورد؛ جایی که با عبور از مدافعان پرسپولیس، سروش رفیعی ضربه خود را زد که با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت.

دقیقه ۵۱: مهدی ترابی موفق به توپگیری شد و پس از یک استارت شوت خود را روانه دروازه کرد که کنت توپ را در دور کرد و در ادامه احمدزاده روی یک ضد حمله به سمت دروازه پرسپولیس شوتزنی کرد که شوت او با اختلاف زیاد به بیرون رفت.
دقیقه ۶۲: شوت امید نورافکن از داخل محوطه جریمه به تور کنار دروازه برخورد کرد.
دقیقه ۶۶: شوت سروش رفیعی را لک در دو مرحله گرفت.
دقیقه ۶۴: ارسال کرنر با ضربه سر شهباززاده همراه شد که توپ با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت.
دقیقه ۶۳: ضربه روی پای فرشاد احمدزاده با واکنش لک همراه شد. توپ از زیر دست او رد شد و در حالی که می‌رفت وارد دروازه شود، سیدجلال آن را به کرنر فرستاد.
دقیقه ۶۹: ارسال مهدی ترابی به مقابل دروازه با ضربه نعمتی همراه شد که توپ در چارچوب نبود.
دقیقه ۷۹: شوت علی محمدی با اختلاف بسیار کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

بازدید اپلیکیشن 9 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید