دانلود اپلیکیشن هفت صبح

تماشا کنید | خلاصه بازی استقلال و سپاهان

ورزشی
video
تماشا کنید | خلاصه بازی استقلال و سپاهان

استقلال در حساس ترین بازی هفته دهم، سپاهان اصفهان را با تک گل جعفر سلمانی در دقیقه ۳۶ شکست داد. استقلال با این پیروزی صاحب سه امتیاز ارزشمند و شیرین شد و موقتا صدر جدول را از تیم گل‌گهر سیرجان گرفت.

شرح گل
استقلال یک – سپاهان صفر (جعفر سلمانی ۳۶): ارسال از سمت راست مهدی پور را رودی ژستد در داخل محوطه جریمه با ضربه سر برای جعفر سلمانی کاشت و این بازیکن بعد از یک کنترل خوب، با شوت روی پا دروازه سپاهان را باز کرد.

لحظات حساس

دقیقه ۱۲: حرکت ترکیبی سپاهانی ها می رفت مدافعان استقلال را به زحمت بیاندازد ولی پاس در عرض کوتاه ریگی در داخل محوطه جریمه به موقع از منطقه خطر دور شد.

دقیقه ۱۷: کار تیمی استقلالی ها روی ضربه ایستگاهی به شوت جعفر سلمانی ختم شد که توپ در این صحنه از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۰: ضربه سر فرشاد احمدزاده روی خروج ناموفق سید حسین حسینی راهی به دروازه نداشت و از کنار تیر عمودی به بیرون رفت.

دقیقه ۱+۴۵: کریستوفر کنت با یک عکس العمل دیدنی، شوت کات دار امیرحسین حسین زاده را که از پشت محوطه جریمه راهی دروازه شد را راهی کرنر کرد.

دقیقه ۴۶: جعفر سلمانی در موقعیت تک به تک با دروازه بان می رفت خود و تیمش را دو گله کند اما کنت با واکنشی خوب راه توپ را بست.

دقیقه ۵۱: شوت دیدنی امید نورافکن از پشت محوطه جریمه، با فاصله ای اندک از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه ۵۵: ضربه سر  گئورگی ولسیانی روی ارسال نورافکن را سید حسین حسینی به زیبایی راهی کرنر کرد.

دقیقه ۵۹: فرشاد احمدزاده با یک فرار خوب در سمت راست محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شد، شوت روی پای این بازیکن اما جایی در چارچوب نداشت و به بیرون رفت.

دقیقه ۶۳: پاس تک ضرب سلمانی، حسینی را صاحب موقعیت خوبی در سمت راست محوطه جریمه استقلال کرد اما ضربه این بازیکن از زاویه نسبتا بسته را گلر آبی ها به خوبی مهار کرد.

دقیقه ۶۶: ارسال نورافکن از سمت چپ با دفع ناقص یزدانی همراه بود که طی آن توپ به شکل خطرناکی از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۷۴: پاسکاری زیبای استقلالی ها به تک به تک ارسلان مطهری با کنت انجامید که این دروازه بان ضربه بازیکن حریف را با واکنشی به موقع راهی کرنر کرد.

دقیقه ۹۰: شوت روی پای یاسین سلمانی از پشت محوطه جریمه از کنار دروازه راهی اوت شد.

بازدید اپلیکیشن 43 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

پاسخ دهید