درخواست محسن هاشمی از خواهرش: عذرخواهی کن

سیاسی
درخواست محسن هاشمی از خواهرش: عذرخواهی کن

فائزه هاشمی یکی دو روز است جنجالی تازه به‌راه انداخته؛ همه‌چیز از مصاحبه با سایت انصاف‌نیوز شروع شد جایی که دختر مرحوم آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی از شکست ترامپ در انتخابات آمریکا ابراز تاسف می‌کند. می‌گویند خانواده هاشمی از این گفتگو و اظهارنظر عصبانی شده‌اند، محسن هاشمی برادر فائزه هم امروز برایش نامه‌ای نوشته است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خواهر عزیزم فائزه

هنوز چهارمین سالگرد رحلت پدر، سپری نشده بود که انتشار مصاحبه ای از تو موجب ناراحتی علاقمندان آیت الله هاشمی رفسنجانی والبته اعضای خانواده و را فراهم کرد و بهانه ای مناسب به افراطیون و تخریب گران پدر داد و برگ دیگری بر مظلومیتش اضافه شد.

نوشتن این سطور به معنای آن نیست که خود را بزرگتر یا فهمیده تر از تو می دانم، چرا که تقریبا هم سن و سوابق سیاسی تو کمتر از من نیست، ولی احساس وظیفه کردم که تذکراتی که بارها به شکل گفتگوهای خانوادگی طرح شده بود را در قالب نامه سرگشاده بیاورم.

به خوبی می دانی که متفاوت با بسیاری از شخصیتهای کشور، پدر، چهره ای نبود که مواضع وتفکراتش پوشیده باشد، از او هزاران صفحه اثر در قالب کتاب، خاطرات، خطبه های نمازجمعه، سخنرانی، مصاحبه و … باقیمانده است که حدود یکصد جلد آن تاکنون منتشر شده است.

اتفاقا در موضوع ترامپ، برخطر او و تهدیدی که خودکامگی او هشدار علنی داده بود و گفتند:

ترامپ چهره‌ای خطرناک و قلدری که به اصول پایبند نیست و قواعد و مقررات را به راحتی به زیر پا می‌گذار، می باشد.”

می دانی که ترامپ به واکنش احساسی وبه دور از عقلانیت ایران در این ماههای آخر دل بسته بود تا بتواند آتش جنگ را روشن کند که با هشیاری وتدبیر مسئولان، بویژه رهبرانقلاب این توطئه ناکام ماند و ایران با سرافرازی و ترامپ با شکست، سخت ترین دوره تحریم ها را به پایان رساند.

قطعا خود خوب می دانی و معتقدی که ترامپ کاری جز تهدید، تحریم، بدعهدی، ترور، توهین علیه ایران انجام نداد و سیاستمداری لمپن وقمار باز است و من سقوط ترامپ را به ملتهای ایران و آمریکا تبریک گفتم.

می دانم که در سالهای اخیر برخوردهای نادرستی با تو، خانواده و فرزندت شده است که شاید باعث کشاندن تو به تندروی و خارج شدن از مشی میانه روی پدر گردیده، ولی این دلیل نمی شود که به رییس جمهور کشور بیگانه امید ببندی ودم از استقلال بزنی!

لذا ازتو صمیمانه تقاضا دارم صحبتهای خود را اصلاح و از این موضع عذرخواهی کنی و مانع تخریب پدر از طرف تجدیدنظرطلبان خارجی وافراطیون داخلی شوی

برادرت محسن

بازدید اپلیکیشن 82 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

پوشش متفاوت سفیر جدید غنا در دیدار با روحانی پوشش متفاوت سفیر جدید غنا در دیدار با روحانی
سیاسی
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری: سفیر جدید غنا استوارنامه خود را تقدیم رییس جمهور کرد....
روحانی به مرکل: ورود موضوعات جدید به برجام ممنوع! روحانی به مرکل: ورود موضوعات جدید به برجام ممنوع!
سیاسی
رئیس جمهور با انتقاد از عملکرد اروپا در زمینه عمل به تعهدات برجامی پس از خروج یکجانبه آمریکا از برجام در دوره دولت قبلی این کشور، تاکید کرد: اگر واقعا بدنبال حفظ برجام و اهداف آن هستیم باید کارآمدی آن را در عمل و در چارچوب ساختار تدوین شده ببینیم…...
تاریخ ایران؛ مرور وقایع نهم و دهم بهمن ۱۳۵۷ تاریخ ایران؛ مرور وقایع نهم و دهم بهمن ۱۳۵۷
سیاسی
۱۰ بهمن چهل و دو سال قبل، فرودگاه مهرآباد و سایر فرودگاههای کشور که از پنجم بهمن ماه به دستور شاپور بختیار بسته شده بود با شدت گرفتن موج اعتراضات خیابانی و به خاک و خون غلطیدن تعداد زیادی از مردمِ مشتاق دیدار امام خمینی، به روی پرواز ایرفرانس و…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید