خبر فوری : همراهان گرامی! برای رفع مشکل دانلود نسخه PDF روزنامه، لطفا اپلیکیشن را از Play Store گوگل دانلود کنید

جوان ۳۰ساله قبل خودکشی پول و خودرو شاسی بلندش را به سیل‌زدگان اهداء کرد

اجتماعی
جوان ۳۰ساله قبل خودکشی پول و خودرو شاسی بلندش را به سیل‌زدگان اهداء کرد

جوان ۳۰ ساله با بریدن شیرگاز و خفگی در خواب خودکشی کرد. او قبل از اقدام به خودکشی، یک میلیارد ریال به همراه خودرو شاسی بلند خارجی خود را به سیل زدگان کشور اهداء کرد.

سرهنگ جمشید باقری رئیس پلیس این شهرستان با اعلام این خبر می‌گوید: این اتفاق در یکی از مناطق شهر همدان رخ داده است.

وی در تشریح این خبر گفت: دو روز قبل خبر مرگ مشکوک جوان ۳۰ ساله ای در منزل مسکونی وی از طریق پلیس ۱۱۰، اطلاع رسانی شد.

بلافاصله مامورین کلانتری در محل وقوع حادثه حضور پیدا کرده و در ادامه قاضی کشیک به همراه پلیس آگاهی و پزشکی قانونی نیز در محل حاضر می شوند.

در تحقیقات از مالک منزل مسکونی، وی اعلام می کند که با استشمام بوی شدید گاز به دنبال منشأ بوی گاز رفته و متوجه می‌شود که این بو از طبقه پایین منتشر می‌شود به همین علت اقدام به در زدن می‌کند که وقتی کسی در را باز نمی کند از پنجره وارد خانه شده و با جسم بی جان مستأجر خود مواجه می‌شود.

پلیس در ادامه بررسی صحنه حادثه و در کنار جسد بی جان این جوان ۳۰ ساله، دست نوشته ای که در آن متنی با این مضمون که به علت اختلافات خانوادگی دست به خودکشی زده است پیدا می کند.

این جوان طی این نامه به اهداء مبلغ یک میلیارد ریال از دارایی به همراه خودرو خارجی شاسی بلند خود به سیل زدگان نیز اشاره و تاکید کرده است.

این جوان طی همین نامه، به نحوه خودکشی خود، که ابتدا چند قرص خواب آور مصرف کرده و سپس با بریدن شیرگاز به خواب ابدی رفته است نیز اشاره کرده است.

بازدید اپلیکیشن 482 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

عملیات نجات زاگرس با رمز «الگن» عملیات نجات زاگرس با رمز «الگن»
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، هانیه درویش | «حال زاگرس خوب نیست»؛این جمله صرفا به آتش‌سوزی اخیر زاگرس بر نمی‌گردد بلکه تقریبا هرساله با گرم شدن هوا شاهد آتش‌سوزی‌های گسترده‌ای در جنگل‌های زاگرس هستیم که حال این رشته کوه باارزش کشورمان را بد و بدتر کرده است. اما آتش‌سوزی تنها بخشی از…...
ماسک از ۱۵تیر اجباری می‌شود؛ بازگشت محدودیت‌ها ماسک از ۱۵تیر اجباری می‌شود؛ بازگشت محدودیت‌ها
اجتماعی
حسن روحانی، رئیس جمهوری در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا از اجباری شدن ماسک تا مرداد ماه خبر داد. حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جریان جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا از قراردادن محدودیت‌های جدید از جمله اجباری شدن ماسک در مکان‌ها سرپوشیده و محل‌های تجمع…...
زنجیره قتل‌های خشن خانوادگی زنجیره قتل‌های خشن خانوادگی
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، سارا غضنفری | ماجرای قتل رومینا اشرفی ۱۴ ساله به دست پدرش در اول خردادماه سال جاری جرقه شروع قتل‌های خشن در خردادماه بود. قتل‌هایی که حالا باید به آن قتل ریحانه عامری ۲۲ ساله ساکن کرمان توسط پدرش را نیز به آن اضافه کرد که در…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید