۳۵۰۰ پوند دستمزد بگیرید و به کرونا مبتلا شوید!

دانش و فناوری
۳۵۰۰ پوند دستمزد بگیرید و به کرونا مبتلا شوید!

ایرنا نوشت: مرکز تحقیقات بیولوژیک دانشگاه مری کویین لندن برای پیدا کردن واکسن ویروس کرونا اعلام کرده که به ۲۴ داوطلب برای شناسایی و تحقیق روی ویروس کرونا نیاز دارد. این گروه تحقیقاتی قصد دارند به این ۲۴ نفر دو نوع ویروس کووید ۱۹ ضعیف شده تزریق کند و به هر کدام از داوطلبان ۳۵۰۰ پوند پرداخت خواهد کرد.

در جریان آزمایش دانشگاه مری کویین، محققان دارویی که توسط شرکت «هوویو» برای ویروس کرونا معرفی شده است را به داوطلبان تزریق می کنند و بیماران به مدت ۲ هفته برای بررسی موفقیت این دارو در قرنطینه خواهند ماند.

با این حال کارشناسان اعلام کرده‌اند که بعید است واکسن کرونا برای متوقف کردن شیوع بیماری در شرایط فعلی به موقع تایید و به تولید انبوه برسد.

قرار است تا در ازای پرداخت ۳۵۰۰ پوند به داوطلبان، دو نوع ویروس ضعیف تر به نام‌های ۰C۴۳ و ۲۲۹E تزریق شود. برای دریافت این مبلغ، شرکت کنندگان در پروژه باید دو هفته در قرنطینه بمانند و از رژیم غذایی خاصی استفاده کنند. از دیگر شرایط اجباری برای داوطلبان شرکت در این آزمایش این است که در مدت قرنطینه تمام ارتباطات آنان با دیگران قطع خواهد شد و حق ورزش کردن نیز ندارند.

محققان در مدت زمان قرنطینه با استفاده از تجهیزات حفاظتی بیماران را از نزدیک مورد بررسی قرار می‌دهند. این پروژه بخشی از تلاش‌های جهانی برای یافتن درمان ویروس کرونا است که حدود ۲ میلیارد دلار هزینه بر جای گذاشته است.

بازدید اپلیکیشن 111 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

پلاسما درمانی برای بیماران کرونایی جواب داد پلاسما درمانی برای بیماران کرونایی جواب داد
دانش و فناوری
خبرگزاری فارس: به نقل از دیلی‌میل، بررسی داده‌های به دست آمده از بیماران مبتلا به کرونا که از پلاسمای افراد بهبودیافته درمان شده‌اند نشان داد، این روش می‌تواند روند مؤثری برای درمان باشد. پلاسما درمانی به‌عنوان راهکاری برای تقویت سیستم ایمنی بدن مبتلایان به کووید ۱۹ در بسیاری از کشورها…...
جهانپور داروی موثر در درمان کرونا را معرفی کرد جهانپور داروی موثر در درمان کرونا را معرفی کرد
سلامت و زندگی
برترین‌ها: ‏سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در حساب توییتر خود از اثربخشی بهتر برخی داروها بر درمان بیماران کووید۱۹ خبر داد. دکتر کیانوش جهانپور در پیامی توییتری نوشت: بر خلاف هیاهوی اولیه، یافته‌‌های محققان ایرانی حاکی از آن است که ‎فاویپیراویر تاثیر چندانی در درمان ‎کووید۱۹ ندارد. استفاده از…...
ذوالنور: قم در کشف کرونا دقت و ذکاوت به خرج داد ذوالنور: قم در کشف کرونا دقت و ذکاوت به خرج داد
اجتماعی
ایرنا: نماینده قم در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که قم در زمینه مقابله با ویروس کرونا باید مورد قدردانی قرار گیرد، گفت: زمانی که کرونا در شهرهای مختلف وجود داشت تنها استانی که در کشف کرونا دقت و ذکاوت به خرج داد، قم بود. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی این…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید