۳۱ فروردین سخت‌ترین روز تاریخ بهشت زهرا

اجتماعی
۳۱ فروردین سخت‌ترین روز تاریخ بهشت زهرا

۳۱ فروردین، یکی از سخت‌ترین روزهای تاریخ ۵۰ ساله بهشت زهرا (س)/ دفن روزانه نزدیک به ۱۵۰ متوفای کرونایی در بهشت زهرا

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) تهران گفت: روز گذشته ۳۱ فروردین سال جاری ۱۴۷ نفر از جان باختگان کرونایی در این آرامستان دفن شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سعید خال روز چهارشنبه در گفت گوی زنده تلویزیونی افزود: ۳۱ فروردین سال ۱۴۰۰ یکی از سخت ترین و غم انگیز ترین روزهای تاریخ ۵۰ ساله بهشت زهرا (س) تهران بود.

وی بابیان اینکه روز گذشته رکورد بی سابقه ای در تاریخ بهشت زهرا (س) تهران ثبت شد، اظهار داشت: در کنار این آمار روزانه ۲۰۰ متوفای عادی نیز در این آرامستان دفن می شوند.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) تهران خاطرنشان کرد: این درحالی است که در شب عید امسال عدد متوفاهای کرونایی در این آرامستان تک رقمی و به عدد ۹ رسیده بودیم.

این مسئول با بیان اینکه روز گذشته شرایط تلخ و ناگواری در بهشت زهرا (س) بود، اضافه کرد: این آرامستان در تاریخ خود حتی دوران دفاع مقدس و بحرانهایی نظیر زلزله و سیل چنین آماری را ثبت نکرده است.

خال با بیان اینکه کارکنان سازمان بهشت زهرا (س) ۱۴ ماه است که با بحران کرونا مبارزه می کند، تاکید کرد: همه بحرانها در یک بازه زمانی پایان می یافتند و جمع می شد ولی متاسفانه آخر بحران کرونا معلوم نیست.

بازدید اپلیکیشن 126 , بازدید سایت 2

اخبار مرتبط

جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران
اجتماعی
با شناسایی ۱۸هزار و ۴۰۹ بیمار جدید کووید-۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته، مجموع بیماران شناسایی شده کرونا در کشور به دو میلیون و ۶۱۰ هزار و ۱۸ نفر رسید. دو هزار و ۴۴۱ نفر از بیماران جدید بستری شده‌اند. همچنین در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳۳۸ بیمار کووید۱۹…...
یادداشت | فروردین خود را چگونه ‌گذراندید یادداشت | فروردین خود را چگونه ‌گذراندید
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، آرش خوشخو | یک: در خوش اخلاقی طبیعت (اگر کرونا را زیاد طبیعی ندانیم) نوروز آرامی را گذراندیم. یادتان باشد همین دو سال پیش باران و سیل و رانش زمین چه نوروزی را تدارک دیده بود. به‌جز طبیعت، سیاستمداران ما نیز در تعطیلات و در فقدان روزنامه‌ها…...
سقوط پل عابر پیاده در شهرستان بهارستان تهران سقوط پل عابر پیاده در شهرستان بهارستان تهران
اجتماعی
ایرنا: یک پل هوایی در بزرگراه سعیدی سرسبزدشت شهرستان بهارستان ظهر امروز /چهارشنبه/ با بی‌احتیاطی راننده یک دستگاه تریلر و باز شدن کمپرسی این خودرو باری، سقوط کرد و بر اثر این حادثه، سه نفر مصدوم شدند و به چندین دستگاه خودرو سواری خسارت وارد شد....

نظرات کاربران

پاسخ دهید