۱۱ کیلو تریاک در مترو تهران کشف شد

اجتماعی
۱۱ کیلو تریاک در مترو تهران کشف شد

میزان نوشت: رئیس پلیس مترو تهران از دستگیری یک جوان قالی شو که با چمدان چرخ دار قصد تحویل ۱۱ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در مترو تهران داشت، خبر داد.

سرهنگ “سعید عطااللهی” گفت: ساعت ۱۷:۰۰ عصر شنبه هفتم دی ماه ماموران پلیس مترو در ایستگاه راه آهن تهران به جوانی حدودا ۳۵ ساله که با یک چمدان چرخ دار در حال تردد بود، مشکوک شدند.

وی بیان داشت: این جوان به طور نامحسوس تحت نظر قرار گرفت و در حالی که به نظر می‌رسید سردرگم و چشم انتظار فردی است، در راهروهای مترو قدم می‌زد تا اینکه پس از ۴۰ دقیقه مراقبت، ماموران برای بررسی بیشتر به سراغ جوان مرموز رفتند و او را به مقر پلیس مترو منتقل کردند.

عطااللهی ادامه داد: ماموران در بررسی چمدان چرخ دار وی ۱۱ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک جاساز شده کشف کردند.

این مقام پلیسی ادامه داد: پسر جوان پس از دستگیری، گفت: در یکی از استان‌های مرکز کشور ساکن و در یک قالیشویی کار می‌کنم و چندی قبل مردی به سراغم آمد و پس از چند بار ملاقات و آشنا شدن بیشتر، پیشنهاد داد تا برای بهتر شدن وضعیت مالی ام با او همکاری کنم و هر چند وقت یک بار بسته‌ای را به تهران منتقل و به دست صاحبش برسانم. پس از پذیرفتن پیشنهادش یک چمدان در اختیارم قرار داد و خواست سوار بر قطار به تهران بیایم و در ایستگاه مترو منتظر بمانم تا اینکه مردی برای تحویل به مترو بیاید و در قبالش ۲ میلیون تومان دریافت کنم.

وی با اشاره به اینکه متهم در بازجویی‌های پلیسی، متهم مدعی بود که از جاساز شدن مواد مخدر اطلاع نداشته و اصلا داخل آن را بازرسی نکرده است، گفت: متهم برای تحقیقات تکمیلی و شناسایی همدستانش در اختیار پلیس پیشگیری قرار گرفت.

بازدید اپلیکیشن 76 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ماجرای مرغ‌های معتاد به تریاک چیست؟ ماجرای مرغ‌های معتاد به تریاک چیست؟
اجتماعی
چند روز پیش خبری از مصرف تریاک در مرغداری‌ها برای کنترل بیماری از سوی یکی از تشکل‌های بخش خصوصی عنوان شد. مصرف تریاک در مرغداری‌ها تازگی ندارد و در سال‌ها گذشته نیز درباره آن سخن به میان آمده بود. موضوعی که رئیس سازمان دامپزشکی کشور ضمن رد نکردن آن، این…...
بازیکن سابق استقلال: تا صبح تریاک کشیدیم، بهترین بازیکن زمین شدیم! بازیکن سابق استقلال: تا صبح تریاک کشیدیم، بهترین بازیکن زمین شدیم!
ورزشی
ناصر عباسی بازیکن سابق استقلال با حضور در برنامه اختیاریه از علت باورنکردنی معتاد شدنش در این باشگاه گفت....
عکس | جاسازی تریاک و هروئین در تیوپ کرم آرایشی عکس | جاسازی تریاک و هروئین در تیوپ کرم آرایشی
اجتماعی
ماموران گمرک امام خمینی موفق شدند با رصد و کنترل یک چمدان مسافری از داخل تیوپ های کرم آرایشی، ۹۰ گرم هروئین و ۳۵۵ گرم شیره تریاک شناسایی و کشف کنند. به گزارش روابط عمومی گمرک ایران، ماموران پس از اسکن چمدان مسافری به وسیله ایکس ری، به محتویات آن…...

پاسخ دهید