دانلود اپلیکیشن هفت صبح

۱۱ ستاره یحیی در بازی با استقلال تاجیکستان

ورزشی
۱۱ ستاره یحیی در بازی با استقلال تاجیکستان

سرخپوشان پایتخت در اولین بازی فصل خود تا ساعاتی دیگر در ورزشگاه مرکزی شهر دوشنبه به مصاف استقلال تاجیکستان خواهند رفت و برای صعود به جمع هشت تیم برتر آسیا چاره ای جز پیروزی مقابل این تیم با انگیزه و جوان نخواهند داشت. سایت ورزش سه ترکیب احتمالی نماینده ایران را حدس زده است:

* خط دروازه؛ حامد لک و چالشی ویژه در دوشنبه
حامد لک برای اولین بار در ورزشگاهی با حضور جدی هواداران رقیب، از دروازه پرسپولیس محافظت خواهد کرد. او که فصل گذشته عملکردی درخشان در ترکیب پرسپولیس داشت و به خصوص در لیگ قهرمانان آسیا برای این تیم درخشید، حالا در شرایطی پای به میدان خواهد گذاشت که ۱۸ هزار هوادار تاجیک تمام تلاش خود را برای بر هم زدن تمرکز این بازیکن انجام خواهند داد.

* خط دفاعی؛ زوج جدید و بازگشت احتمالی آقایی
پرسپولیس فصل گذشته نیز جدایی یک مدافع فیکس خود یعنی شجاع خلیل زاده مواجه شد اما حضور سیدجلال و کنعانی، نگرانی یحیی گل‌محمدی را به حداقل رساند و آنها فصل خوبی را از نظر دفاعی پشت سر گذاشتند اما حالا در شرایطی که حسینی به آستانه ۳۹ سالگی رسیده، یحیی باید فکر دیگری کند. اقلا در ابتدای فصل، سیدجلال در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت و زوج او فرشاد فرجی خواهد بود.

در سمت راست دفاعی، به نظر می‌رسد سیامک نعمتی در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت و مهدی شیری از روی نیمکت بازی را دنبال می‌کند. در سمت چپ و در شرایطی که فصل با حضور وحید امیری به پایان رسید، سعید آقایی در اولین بازی فصل به میدان خواهد رفت.

* خط هافبک؛ رونمایی از جانشین نوراللهی
ترکیب خط میانی پرسپولیس همان چهار نفری خواهد بود که البته در غیاب احمد نوراللهی، تفاوتی جدی با فصل گذشته خواهد داشت. میلاد سرلک پس از آسیب دیدگی در تیم ملی امروز به عنوان هافبک دفاعی بازخواهد گشت و در کنارش رضا اسدی، هافبک شماره ۸ بازی می‌کند و باید دید نقش او به چه شکلی خواهد بود. نکته مهم اینکه در سمت راست و چپ احتمالا امید عالیشاه و مهدی ترابی حاضر خواهند بود تا رضا دهقانی و امید عالیشاه از روی نیمکت بازی را دنبال کنند.

* خط حمله؛ بازگشت عبدی به آسیا
مهدی عبدی مهاجم گلزن سرخپوشان که فصل گذشته عملکرد درخشانی داشت و ۹ گل به ثمر رساند، در خط حمله خواهد بود. در کنار او  وحید امیری، آچار فرانسه قرمزها نقش آفرینی خواهد کرد.

* نیمکت پرستاره تقدیم به یحیی گل‌محمدی
اگرچه پرسپولیس در این بازی سه غایب دارد اما نیمکت این تیم همچنان پرستاره است. از بوژیدار رادوشویچ گلر ذخیره مطمئن تا علیرضا ابراهیمی و علی نعمتی به همراه مهدی شیری سه مدافع جانشین پرسپولیس و البته عناصر هجومی پرتعداد. حامد پاکدل و عیسی آل کثیر مهاجمان جانشین سرخپوش و همچنین احسان پهلوان و رضا دهقانی.

ترکیب پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان:
حامد لک، فرشاد فرجی، سید جلال حسینی، سیامک نعمتی، سعید آقایی، رضا اسدی، میلاد سرلک، امید عالیشاه، مهدی ترابی، وحید امیری و مهدی عبدی

بازدید اپلیکیشن 6 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید