یک پیروزی دیگر؛ تیم مجیدی در فاصله دو امتیازی صدر جدول

ورزشی
یک پیروزی دیگر؛ تیم مجیدی در فاصله دو امتیازی صدر جدول

پس از پیروزی‌های قاطع تیم‌های صدرنشین(شارجه، الوحده، شباب‌الاهلی، الجزیره و الوصل)، اتحاد کلباء با سرمربیگری فرهاد مجیدی هم برای نگه داشتن فاصله دو امتیازی با سه تیم ۱۹ امتیازی صدر جدول می‌بایست بازی خود را مقابل بنی‌یاس با برد پشت سر می‌گذاشت که این اتفاق رخ داد.

آنها در یک بازی بسیار دشوار و روی دو ضربه ایستگاهی در نیمه دوم این حریف را شکست دادند؛ این مسابقه‌ای بود که با جبران سریع یکی از گل‌های خورده می‌توانست در دقایق پایانی با دشواری برای کلباء دنبال شود، اما در نهایت شاگردان فرهاد مجیدی این بازی را دو بر یک به سودشان تمام کردند تا با ۱۷ امتیاز در رده ششم جدول قرار بگیرند؛ آنها فقط دو امتیاز با سه تیم بالانشین فاصله دارند و افسوس این تیم از شکست مقابل البطائح در هفته اول است که اگر چنین اتفاقی رخ نداده بود، شاید صدرنشین لیگ امارات هم بودند.

مسابقه امروز با حضور نزدیک به یک‌هزار تماشاگر در ورزشگاه خانگی کلباء و در هوایی مطلوب برگزار شد و پس از آنکه بنی‌یاس در نیمه اول با دفاع فشرده مانع از گلزنی شاگردان مجیدی شد، اتحاد کلباء در شروع نیمه دوم با ضربه کاشته فیلیپ کیس اولین گل بازی را به ثمر رساند. پس از این گل بنی‌یاس کنترل بازی را دردست گرفت و یکی، دو بار تا مرز گلزنی مقابل میزبان پیش رفت، اما حبیب الفردان بازیکن مشهور سابق الاهلی به‌عنوان تعویض طلایی مجیدی وارد میدان شد و توانست دومین گل اتحاد کلباء را در دقیقه ۷۶ به ثمر رساند.

بنی یاس بلافاصله یکی از گل‌ها را جبران کرد، اما در نهایت با شکست و افسوس مسابقه را ترک کرد؛ در حالی که مربی این تیم در پایان مسابقه نزد فرهاد مجیدی رفته و از بدشانسی خود در این مسابقه گلایه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید