یک سگ، ۶ نفر را روانه بیمارستان کرد

اجتماعی
یک سگ، ۶ نفر را روانه بیمارستان کرد

رییس شبکه دامپزشکی مهریز گفت: بر اثر حمله یک قلاده سگ ولگرد در روستای « گرده کوه» به مردم، ۶ نفر روانه بیمارستان شدند.

دکتر روح‌الله حاتمی‌پور عصر یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: چهار نفر از زخمی ها در بیمارستان بستری هستند و بقیه سرپایی معالجه و مرخص شدند.

وی ادامه داد: به زخمی های این حادثه واکسن هاری تزریق شد و جای هیچگونه نگرانی نیست و برای تشخیص بیماری هاری سگ، از مغز حیوان نمونه‌گیری و به تهران ارسال شد.

خاتمی پور گفت: با پیگیری به عمل آمده تا چند روز آینده نتیجه آزمایش مشخص می شود و حال عمومی زخمی ها مساعد و تحت درمان هستند.

رییس شبکه دامپزشکی مهریز به مردم توصیه کرد که از انجام هرگونه عملی که موجب واکنش و حمله سگ های ولگرد به انسان می شود پرهیز کنند.

حاتمی پور گفت: دامپزشکی طبق مقررات وظایف خود را با دقت با همکاری مردم در این ارتباط انجام می‌دهد و مشکلی در کنترل بیماری هاری در منطقه وجود ندارد.

بازدید اپلیکیشن 48 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

برزخ تتلو برزخ تتلو
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، علی رستگار | پاسخ به هفت پرسش پرتکرار درباره ماجرای بازداشت خواننده جنجالی در ترکیه و احتمال استرداد او به ایران . ‌در روزهای پایانی هفته‌ای که گذشت امیر تتلو دوباره به صدر اخبار ایران بازگشت؛ این بار به دلیل بازداشت در خاک ترکیه و احتمال استرداد…...
ترافیک سنگین در مسیر‌های شمالیِ تهران ترافیک سنگین در مسیر‌های شمالیِ تهران
اجتماعی
ایرنا: معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران اعلام کرد: ترافیک در مسیرهای شمالی این استان به ویژه مسیرهای هراز و محدوده پیست آبعلی بسیار سنگین است. عادل مصدقی گفت: تردد خودروها در مسیرهای رودهن؛ دماوند؛ هراز و پیست آبعلی به سمت تهران سنگین است. وی افزود:…...
تجمع کارگران متروی تهران: ۱۸ ماه است حقوق نگرفته‌ایم تجمع کارگران متروی تهران: ۱۸ ماه است حقوق نگرفته‌ایم
اجتماعی
جمعی از کارگران متروی تهران با تجمع در برابر شورای شهر نسبت به عدم پرداخت ۱۸ ماهه حقوق خود اعتراض کردند. به گزارش ایلنا، جمعی از کارگران خط سه متروی تهران که در کارگاه ایستگاه نوبنیاد و اقدسیه مشغول به کار هستند، در برابر شورای شهر تهران تجمع کردند. آنها…...

پاسخ دهید