یک سگ، ۶ نفر را روانه بیمارستان کرد

اجتماعی
یک سگ، ۶ نفر را روانه بیمارستان کرد

رییس شبکه دامپزشکی مهریز گفت: بر اثر حمله یک قلاده سگ ولگرد در روستای « گرده کوه» به مردم، ۶ نفر روانه بیمارستان شدند.

دکتر روح‌الله حاتمی‌پور عصر یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: چهار نفر از زخمی ها در بیمارستان بستری هستند و بقیه سرپایی معالجه و مرخص شدند.

وی ادامه داد: به زخمی های این حادثه واکسن هاری تزریق شد و جای هیچگونه نگرانی نیست و برای تشخیص بیماری هاری سگ، از مغز حیوان نمونه‌گیری و به تهران ارسال شد.

خاتمی پور گفت: با پیگیری به عمل آمده تا چند روز آینده نتیجه آزمایش مشخص می شود و حال عمومی زخمی ها مساعد و تحت درمان هستند.

رییس شبکه دامپزشکی مهریز به مردم توصیه کرد که از انجام هرگونه عملی که موجب واکنش و حمله سگ های ولگرد به انسان می شود پرهیز کنند.

حاتمی پور گفت: دامپزشکی طبق مقررات وظایف خود را با دقت با همکاری مردم در این ارتباط انجام می‌دهد و مشکلی در کنترل بیماری هاری در منطقه وجود ندارد.

بازدید اپلیکیشن 48 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

اگر کولر را دزد برد، مستاجر باید چه کند؟ اگر کولر را دزد برد، مستاجر باید چه کند؟
اجتماعی
روزنامه هفت صبح، مصطفی آرانی | این هفته هم سوالی در خصوص مسائل بین موجر و مستاجر به دستمان رسیده است. شهروند محترمی پرسیده‌اند: «سلام موتورکولر و موتورهواکش که دربیرون ساختمان است دزدیده شده است. مسئول مستاجر یا صاحبخانه است؟» این سوال را باید در سه فرض بررسی کرد: *…...
فروش میلیونی یورو، راز کلاهبرداران را فاش کرد فروش میلیونی یورو، راز کلاهبرداران را فاش کرد
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | زن جوان با همدستی مرد مورد علاقه‌اش به بهانه خرید دلار و طلا دست به کلاهبرداری میلیونی زد. رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران از دستگیری زنی کلاهبردار و همدستش که با ارائه رسید بانکی جعلی ۳میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال ارز خارجی خریده بودند، خبر…...
جنجال استفاده از مرگ موش در پناهگاه کوهنوردان جنجال استفاده از مرگ موش در پناهگاه کوهنوردان
اجتماعی
چندی پیش فدراسیون کوهنوردی در صفحه رسمی خود اعلام کرد که در پناهگاه سرچال از مرگ موش استفاده کرده است که همین موضوع باعث ایجاد حواشی زیادی برای این فدراسیون شد. حواشی آن به قدری زیاد بود که دوستداران طبعیت و حامی حیوانات به آن شدیدا واکنش نشان دادند. در…...

پاسخ دهید