یک سوم مردم آمریکا : موجودات فضایی از زمین ملاقات کرده‌اند

دانش و فناوری
یک سوم مردم آمریکا : موجودات فضایی از زمین ملاقات کرده‌اند

نظرسنجی جدید در آمریکا نشان می دهد یک سوم از مردم این کشور معتقدند بشقاب پرنده هایی که در آسمان زمین دیده شده اند به موجودات فرازمینی تعلق دارند.

به نوشته دیجیاتو ، در این نظرسنجی ۱۵۲۲ فرد بالغ از میان دو گزینه زیر باید یکی را انتخاب می کردند: بعضی از اشیاء ناشناس پرنده یا همان یوفوها متعلق به موجودات فرازمینی است.
هیچ کدام از اشیاء ناشناس پرنده متعلق به موجودات فرازمینی نبوده و انسان ها یا رخدادهای طبیعی آنها را ایجاد کرده اند.
۳۳ درصد از شرکت کنندگان گزینه اول را انتخاب کردند.
از بین افراد شرکت کننده در نظرسنجی، نوجوانان و جوانانِ بین ۱۸ تا ۲۹ سال، افرادی که تحصیلات دانشگاهی نداشتند و افراد غیرمذهبی با حدود ۴۰ درصد، بیشترین اعتقاد را به بازدید موجودات فرازمینی از زمین داشتند.

۲۷ درصد از شرکت کنندگان گروه های سنی دیگر نیز برخی از یوفوهای رویت شده را به موجودات فرازمینی ربط دادند.
با اینکه اکثر مردم آمریکا اعتقادی به سفر موجودات فضایی به زمین ندارند، ولی سه چهارم از آنها معتقدند موجودات فضایی در سیاره های دیگر یافت می شوند. نیمی از افراد نیز پا را فراتر گذاشته و معتقدند موجوداتی هوشمند همانند انسانها در سیارات دیگر وجود دارند.

دانشمندان به دنبال یافتن نشانه هایی از حیات در خارج از زمین هستند. این موضوع البته ربط چندانی به بشقاب پرنده ها ندارد. همانند پروژه Breakthrough Listen، دانشمندان در تحقیقات خود با تمرکز بر ستاره ها و کهکشان های دوردست، به دنبال یافتن ردی از سیگنال های رادیویی و ارتباطات لیزری هستند.
عده زیادی از مردم آمریکا اعتقادی به موجودات فرازمینی ندارند ولی فکر می کنند دولت آمریکا چیزهایی در مورد یوفوها می داند که مردم از آنها بی خبرند.
در یک نظرسنجی که سال ۱۹۶۶ صورت گرفت، ۷۱ درصد از مردم معتقد بودند دولت آمریکا اسنادی را در مورد موجودات فرازمینی مخفی کرده. این نظرسنجی سال جاری میلادی هم انجام شد و ۶۸ درصد از مردم در تمام گروه های سنی نظر مشابهی در این مورد داشتند.

بازدید اپلیکیشن 127 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

تغییر معادلات آموزش آنلاین با نماتک تغییر معادلات آموزش آنلاین با نماتک
دانش و فناوری
روزنامه هفت صبح | استارتاپ نماتک روی ایده آموزش تخصصی حوزه صنعت دست گذاشته و عملکردی فراتر از انتظار داشته است. هنوز مانده تا بازار آموزش آنلاین به حد و اندازه رقبای سنتی قدر و قدرتی که سال‌هاست پول‌های کلان در می‌آورند، برسد. چندین سال است استارتاپ‌ها و کسب و…...
مدیرعامل سرآوا باز هم تغییر کرد! مدیرعامل سرآوا باز هم تغییر کرد!
دانش و فناوری
روزنامه هفت صبح | آیا علی فیاض‌بخش می‌تواند اولین وی‌سی استارتاپی ایران را به ریل بازگرداند؟ هیات مدیره جدید سرآوا درست پنج ماه بعد از انتخاب علی سمساریلر به عنوان مدیرعامل، با کنار گذاشتن او، علی فیاض بخش را به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت انتخاب کرد. خبرهای غیررسمی حاکی…...
نسل جدید گوشی تاشو نسل جدید گوشی تاشو
دانش و فناوری
نخستین ویدئو منتشر شده از محصول جدید سامسونگ را ببینید...

پاسخ دهید