یک بازیگر ایرانی در «مرد عنکبوتی ۳»

فرهنگی
یک بازیگر ایرانی در «مرد عنکبوتی ۳»

دنیای تصویر آنلاین: آرین مویدی بازیگر ایرانی_ آمریکایی بیشتر با حضور در صحنه تئاتر برای خود اسم و رسمی بهم زده،نقش یک کارآگاه را در قسمت جدید «مرد عنکبوتی» ایفا می‌کند.
مویدی ۴۰ ساله به بازیگرانی چون تام هالند، زندایا،ماریزا تومی و جیکوب باتالون پیوسته است و براساس گزارش‌ها چند سکانس هم مقابل دوربین رفته است.
قرار است جیمی فاکس و بندیکت کمبربچ نیز حضوری افتخاری در قسمت سوم «مرد عنکبوتی» داشته باشند. فاکس نقش الکترو و بندیکت کمبربچ در نقش دکتراسترنج ظاهر می‌شوند. تام هالند اخیراً «مرد عنکبوتی ۳» را “جاه طلبانه ترین فیلم تک ابرقهرمان » توصیف کرده بود .

بازدید اپلیکیشن 42 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

پشت صحنه سخت‌ترین سکانس پایتخت ۶ را ببینید پشت صحنه سخت‌ترین سکانس پایتخت ۶ را ببینید
فرهنگی
تصاویری از پشت صحنه فیلمبرداری نقی و هما زیر آب، در قسمت آخر سریال پایتخت ۶ را ببینید. منبع: صداوسیما...
روایت سیروس مقدم از شرط‌های ساخت ادامه سریال «پایتخت» روایت سیروس مقدم از شرط‌های ساخت ادامه سریال «پایتخت»
فرهنگی
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: کارگردان سریال «پایتخت» درباره چگونگی ساخت دو قسمت پایانی «پایتخت ۶» و ساخت فصل ۷ صحبت کرد. سیروس مقدم کارگردان با سابقه تلویزیون و سریال پایتخت درباره «پایتخت۶» گفت: ما اواخر بهمن ماه سال گذشته در شیرگاه مازندران مشغول تصویربرداری فصل ششم پایتخت بودیم که کم…...
ببینید | علت دلخوری حامد بهداد از پرویز پرستویی ببینید | علت دلخوری حامد بهداد از پرویز پرستویی
فرهنگی
حامد بهداد در برنامه کافه آپارات در گفتگو با فریدون جیرانی درباره دلخوری‌اش از پرویز پرستویی گفت: «آقای کمال تبریزی لطف کردند در زمان اکران مارموز از من تعریف کردند؛ برای این که بنده را تشویق کنند بنده را به آنتونی کویین تشبیه کردند؛خیلی متاسفم برای خودم که بعد از…...

پاسخ دهید