گیر افتادن خودروها در برخی معابر برفی شمال تهران

اجتماعی
گزارش تصویری
برای نمایش تصاویر کلیک کنید. 1 عکس
گیر افتادن خودروها در برخی معابر برفی شمال تهران

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ وضعیت معابر تهران درپی بارش برف را تشریح کرد و از مردم خواست که از تردد غیرضروری خودداری کنند.

سردار محمدرضا مهماندار صبح امروز با حضور در جمع خبرنگاران درباره وضعیت معابر تهران در پی بارش برف گفت: از حوالی ساعت ۷ تا ۷:۳۰ صبح امروز بارش برف در مناطق شمالی تهران آغاز شد. با توجه به اینکه معابر شمالی تهران دارای شیب است و این شیب‌ها با بارش برف نیاز به برف روبی دارد و به دلیل عدم انجام دادن این موارد، تردد در معابر شمالی تهران با مشکل مواجه شده است.

مهماندار با بیان اینکه دربسیاری از مسیرها به دلیل نشستن برف و عدم برف روبی و پاشیدن شن و نمک، امکان حرکت برای خودروها وجود ندارد گفت: حتی در برخی از معابر، رانندگان خودروهای خود را به همان صورت که در وسط راه هستند، رها کرده‌اند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تصریح کرد: در بسیاری از مناطق شمالی بار ترافیکی کاملا متوقف شده و امکان تردد خودروها در برخی نقاط مانند ولنجک، دربند، بلوار دانشجو، بلوار رشیدالدین فضل الله، شمال خیابان ولی عصر، شمال خیابان شریعتی از دزاشیب و دیگر محورهای فرعی مثل خیابان فرمانیه و علوی و همچنین خیابان عمار تا سه راه یاسر، باهنر، خیابان کامرانیه شمالی، بلوار ارتش، بلوار اندرزگو، میدان دانشگاه آزاد در منطقه ۵، بلوار سیمون بولیوار، شمال بلوار اشرفی اصفهانی، ستاری، بزرگراه‌های بابایی به غرب، امام علی به سمت شمال، چمران، صدر به سمت غرب، مدرس به شمال، چمران، یادگار امام، همت و همچنین شهید باکری به دلیل بارش شدید برف و لغزندگی وجود ندارند.

وی افزود: با توجه به شرایطی که در برخی از این معابر وجود دارد، از هموطنان می‌خواهیم از ترددهای غیر ضروری خودداری کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: در بزرگراه‌های شهید آبشناسان و شهید ستاری تردد خودروها کاملاً متوقف شده و خودروها در این معابر، امکان تردد ندارند.

بازدید اپلیکیشن 122 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

چرا ذخایر خونی کشور کم شد؟ چرا ذخایر خونی کشور کم شد؟
اجتماعی
هرچند وضعیت بانک خون کشور در وضعیت هشدار است اما کاهش ذخایر خون با فرا رسیدن فصل سرما و افزایش برودت هوا موضوعی است که هرسال تکرار می‌شود و سازمان انتقال خون کشور را با کاهش شدید سطح ذخایر خون مواجه می‌کند. موضوعی که سخنگوی سازمان انتقال خون هم برآن…...
این زن وکیل محمد علی نجفی است این زن وکیل محمد علی نجفی است
اجتماعی
دادگاه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد دیروز در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کشکولی به صورت علنی برگزار شد. تیتر این خبر را خبرآنلاین با بررسی عکسهای خبرگزاری ایرنا انتخاب کرده است....
قتل در آمل به خاطر یک اشتباه قتل در آمل به خاطر یک اشتباه
اجتماعی
فرمانده انتظامی شهرستان آمل از وقوع قتل به خاطر خطای دید در تیر‌اندازی و دستگیری قاتل در کمتر از یک روز خبر داد. فارس: نعمت‌الله آزادی، فرمانده انتظامی شهرستان آمل اظهار کرد: با تماس مسؤولان یکی از بیمارستان‌های شهرستان آمل مبنی بر انتقال فردی ۳۱ ساله به آن بیمارستان که…...

پاسخ دهید