گزارش تصویری از جنگ هواداران ناپولی و فرانکفورت؛ ناپل ویران شد!

ورزشی
گزارش تصویری از جنگ هواداران ناپولی و فرانکفورت؛ ناپل ویران شد!

تیم‌های ناپولی و فرانکفورت از ساعت 23:30 در حالی در ورزشگاه دیه‌گو مارادونا به مصاف هم رفته‌اند که از ساعاتی قبل فضای شهر ناپل به شدت امنیتی شده بود. هواداران فرانکفورت خشمگین از تصمیم اخیری که آنها را از حضور در ورزشگاه برای این بازی منع کرده، خیابان‌های شهر ناپل را به آشوب کشیدند و با پلیس این شهر درگیر شدند.

صدها هوادار فرانکفورت با اسکورت پلیس در یک هتل اسکان داده شده بوده و حق خروج از این مکان را نداشتند. پلیس شهر ناپل تصمیم داشت آنها را تا بعد از پایان بازی در آنجا حبس کند که البته از همان ابتدا امری بعید به نظر می‌رسید. ممانعت از خروج این هواداران و تجمع آنها مقابل ورزشگاه باعث شد تا یک درگیری شدید میان پلیس و این جمع چند صدنفره به وجود بیاید.

همه چیز از آنجا شروع شد که هواداران آلمانی مجبور شدند سوار اتوبوس‌هایی شوند که آنها را به هتل محل اقامتشان برمی‌گرداند. در آن لحظه، ده‌ها نفر از اغتشاش‌گران با صورت‌های پوشانده ظاهر شدند و درگیری شروع شد. درحالی‌که پلیس، با تجهیزات ضدشورش، مشغول تقسیم جناح‌ها و متفرق کردن اولتراها بود.

N1

N2

N3

این افراد صورت‌های خود را پوشانده و در سطح شهر ناپل با پرتاب اشیا و واژگون کردن سطل‌های زباله مکانیزه شیشه‌های اتوبوس حامل هواداران فرانکفورت را شکستند. آنها همچنین یک ماشین پلیس را هم به آتش کشیدند و دعوا را حسابی داغ کردند تا پلیس ناپل نیز حالتی تهاجمی به خود بگیرد و اقدام به ضرب و شتمشان کند. بعد از این مرحله بود که دیگر تفکیک هواداران ناپل و فرانکفورت ممکن نبود و هرج و مرج به اوج خود رسیده بود.

N4

N5

N6

ناپولی دیدار رفت را با پیروزی ۲-۰ در خانه فرانکفورت به پایان رساند تا کار آسانی برای صعود در بازی برگشت داشته باشد. حالا باید دید در این جو متشنج چه اتفاقاتی داخل زمین شاهد خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید