کی‌روش متهم به دلالی با یک ایرانی شد

ورزشی
کی‌روش متهم به دلالی با یک ایرانی شد

یک رسانه کلمبیایی ادعا کرد، کارلوس کی روش با یک فرد ایرانی برای برگزاری دیدار دوستانه الجزایر با تیم ملی کلمبیا دلالی کرده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت pulzo، خورخه آندریس پاترون روزنامه نگار کلمبیایی ادعا کرد که موسسه‌ای که تدارک دیدار دوستانه الجزایر و کلمبیا را در کشور فرانسه دیده است، ارتباط نزدیکی با کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی این تیم دارد.

بر این اساس دیدار دوستانه با الجزایر به درخواست کارلوس کی‌روش صورت گرفت و سازمان ‘Evol Sport’ این دیدار را تدارک دید. مدیریت این شرکت را شخصی ایرانی برعهده دارد که در زمان حضور کارلوس کی‌روش در ایران نیز با این مربی فعالیت داشته است. حتی کی‌روش او را به تیم ملی فوتبال ایران نزدیک کرده بود و او مسئول دیدارهای دوستانه و اردوی‌های تیم ملی فوتبال ایران بود.

به نوشته این سایت کلمبیایی، این اولین باری نیست که کی‌روش با چنین اتهاماتی روبرو می‌شود. کی‌روش در سال ۲۰۱۸ نیز از سوی علی کریمی به همین دلایل مورد انتقاد و هجمه قرار گرفت.

در ادامه این سایت آورده شده است، کی‌روش اخیرا به دلیل دعوت نکردن خامس رودریگس به تیم ملی فوتبال کلمبیا و نتیجه ضعیفی که با این تیم گرفته تحت فشار شدید رسانه های کلمبیایی قرار دارد و حتی درخواست‌های زیادی برای استعفا یا اخراج او مطرح شده است.

بازدید اپلیکیشن 41 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

یادداشت آنالی اکبری | خودت نباش پسر! یادداشت آنالی اکبری | خودت نباش پسر!
کاربران ویژه - تک نگاری
روزنامه هفت صبح، آنالی اکبری | مرد تند تند در کوچه راه می‌رفت،ماسک را پایین داده بود و با لحنی که تلاش می‌کرد همزمان معتمد، بااعتماد‌به‌نفس و هم نوع دوست باشد با موبایلش حرف می‌زد. ظاهرش با آن دست مشت کرده و صورت پریشان چندان شبیه لحنش نبود.خوبی تماس‌های تلفنی…...
نشانه‌های عصر تاریکی فوتبال ایران نشانه‌های عصر تاریکی فوتبال ایران
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح | ناکامی همه نماینده‌های فوتبال ایران در هفته دوم باشگاه‌های آسیا یادمان آورد که عصر‌ کی‌روش و برانکو تمام شده است. دیگر حتی کالدرون و استراماچونی هم نیستند. * یک: این نشانه‌های آشکار سقوط است. دیگر رودربایستی را کنار بگذاریم. ناکامی‌های تیم ملی حالا با زنجیره بدترین…...
‌انتخاب‌ برانکو برای گذر از مهلکه عراق و بحرین ‌انتخاب‌ برانکو برای گذر از مهلکه عراق و بحرین
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت‌صبح، کمال‌ بردبار | هدایت تیم ملی به برانکو سپرده خواهد شد تا او جلوتر از‌ کی‌روش و رایکوف به مهم‌ترین مرد خارجی تاریخ فوتبال ایران بدل شود .سال‌ها است که با خاطره و نام برانکو زندگی می‌کنیم. یکی از آن مردان سرنوشت‌ساز تاریخ فوتبال ما که خب اعتبارشان…...

پاسخ دهید