کیانوش رستمی و سعید علی حسینی در آستانه حذف از المپیک

ورزشی
کیانوش رستمی و سعید علی حسینی در آستانه حذف از المپیک

خبرآنلاین از آنجایی که رقابت های انتخابی سوئیس آخرین رقابت گزینشی وزنه برداری در شش ماهه دوم سال ۲۰۱۹ است،نام کیانوش رستمی و سعید علی حسینی در بازه زمانی مشخص به فدراسیون جهانی ارسال نشده و این دو ورزشکار شانس حضور در این رقابت را از دست داده اند.

با توجه به این که سعید و کیانوش حتما باید در یک مسابقه گزینشی دیگر در شش ماه دوم سال ۲۰۱۹ شرکت کنند غیبت آنها درانتخابی سوئیس به منزله از دست رفتن شانس حضور در المپیک خواهد بود.

وزنه برداران همه کشورها برای حضور در المپیک باید در هر بازه زمانی شش ماهه در یک مسابقه انتخابی شرکت کنند که کیانوش رستمی به دلیل اوت شدن در رقابت های جهانی و سعید علی حسینی هم به دلیل غیبت دراین رقابت ها امتیاز هیچ یک از رقابت های گزینشی در این شش ماه را کسب نکرده اند.

گفته می شود فدراسیون جهانی وزنه برداری در پاسخ به ایمیل ارسال شده توسط این دو وزنه بردار مخالفت خود برای حضور آنها در رقابت انتخابی سوئیس( به دلیل پایان زمان مقرر برای ارسال اسامی)را اعلام کرده است.

سهراب مرادی تنها ورزشکاری است که اقدامات لازم برای حضور او در گزینشی سوئیس از سوی فدراسیون صورت پذیرفته و مجوز حضور در این رقابت ها را دارد.

بازدید اپلیکیشن 64 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

گفتگو با دختر وزنه‌بردار‌‌ در خط مقدم کرونا گفتگو با دختر وزنه‌بردار‌‌ در خط مقدم کرونا
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح، هانیه درویش | همانطور که بارها گفته و شنیده شده در حال حاضر این پزشکان و پرستاران هستند که در خط مقدم جنگ با کرونا هستند و بیش از دیگر افراد در معرض خطرند. این افراد هم مانند همه ما از این ویروس منحوس ترس دارند اما…...
دوران رمضان و جلال و برادران محبی دوران رمضان و جلال و برادران محبی
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح، آرش خوشخو | ‌شما یادتان نمی‌آید اما در دهه ۶۰ قهرمان ملی ایران وزنه‌برداری به نام رمضانعلی تیموری بود. وزنه‌بردار اهل بابلسر که رکوردهای مجموع فوق سنگین را تا بالای ۴۰۰ کیلو ارتقا داد و سه بار قهرمان آسیا شد. محبوبیتش شگفت‌انگیز بود و همه منتظر فرصتی…...
کاپیتانی‌ خواهر و برادر‌ در تیم‌‌ ملی گلبال ‌ کاپیتانی‌ خواهر و برادر‌ در تیم‌‌ ملی گلبال ‌
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح، هانیه درویش| ‌۱۵ اکتبر مصادف با ۲۳ مهر روز جهانی نابینایان بود. روشن دلانی که ثابت کرده‌اند با چشمانی به ظاهر بسته توانایی هر کاری را که بخواهند دارند. کم نیستند افرادی که می‌توانیم در این روز از آنها به عنوان الگو نام ببریم اما خواهر و…...

پاسخ دهید