کمک‌رسانی ارتش به ۸۰ خودروی گرفتار در برف و کولاک

اجتماعی
کمک‌رسانی ارتش به ۸۰ خودروی گرفتار در برف و کولاک

میزان نوشت: نیروهای ویژه گروه ۱۱ توپخانه نیروی زمینی ارتش ۸۰ خودرو را که در برف و کولاک چاراویماق و هشترود گرفتار شده بودند، نجات دادند.

با رسیدن نیروهای ویژه گروه ۱۱ توپخانه نیروی زمینی ارتش، ۸۰ خودرو به همراه مسافرانشان که دربرف و کولاک چاراویماق و هشترود گرفتار شده بودند نجات یافتند.

امیر سرتیپ دوم نوری فرمانده گروه یازده توپخانه نیروی زمینی ارتش در مراغه از اعزام ۵ دستگاه ماشین کرایس سنگین برای کمک رسانی به مناطق برف گیر چاراویماق و هشترود که قابلیت عبور در شرایط سخت برفی و یخبندان دارند خبر داد و افزود: این تجهیزات برای امداد رسانی تا ۴ روز در آن منطقه حضور خواهند داشت.

امیر سرتیپ دوم نوری گفت: برای ساکنان روستاهایی هم که راهشان بر اثر کولاک مسدود شده با دو دستگاه خودروی ویژه ارتش کالاهای مورد نیاز از جمله آذوقه و غذای کنسرو ارسال شده است.

او افزود: به فرماندار چاراویماق و هشترود اعلام کردیم خودروهای امدادی وتجهیزات این گروه ارتش آماده رساندن کمک‌های فرمانداری و هلال احمر به روستاهای این منطقه است.

بازدید اپلیکیشن 11 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

دستگیری عامل انتشار فیلم کودک معتاد دستگیری عامل انتشار فیلم کودک معتاد
اجتماعی
ایلنا: رئیس مرکز مبارزه با جرائم ملی و سازمان یافته پلیس فتا ناجا اعلام کرد: عامل انتشار فیلم وادار کردن کودک ۳ ساله به مصرف مواد مخدر در فضای مجازی دستگیر شد. سرهنگ "مصطفی نوروزی"با اعلام این خبر، اظهارداشت: در پی انتشار کلیپی مبنی بر وادار کردن استعمال مواد مخدر…...
چند میلیون ایرانی بیش از یک واحد مسکونی دارند؟ چند میلیون ایرانی بیش از یک واحد مسکونی دارند؟
اجتماعی
یک و نیم میلیون ایرانی با استفاده از سامانه املاک و اسکان شناسایی شده اند که بیش از یک واحد مسکونی را در تملک خود دارند. وزیر راه و شهرسازی در حاشیه نشست امروز هیئت دولت گفت با استفاده از سامانه ملی املاک و اسکان متوجه شدیم که چه افرادی…...
‌جدال آتشین یک ‌زوج ‌‌و فداکاری مامور پلیس ‌جدال آتشین یک ‌زوج ‌‌و فداکاری مامور پلیس
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | گرفتن حکم تخلیه خانه توسط زنی که از همسرش جدا شده بود و شوهر سابق حاضر به تخلیه منزل نبود منجر به خودسوزی و مرگ مرد جلوی چشمان پسر ۲۲ساله‌اش می‌شود و مامور پلیس که همراه نماینده قضایی با حکم تخلیه در آنجا حضور داشتند برای…...

پاسخ دهید