کمک‌رسانی ارتش به ۸۰ خودروی گرفتار در برف و کولاک

اجتماعی
کمک‌رسانی ارتش به ۸۰ خودروی گرفتار در برف و کولاک

میزان نوشت: نیروهای ویژه گروه ۱۱ توپخانه نیروی زمینی ارتش ۸۰ خودرو را که در برف و کولاک چاراویماق و هشترود گرفتار شده بودند، نجات دادند.

با رسیدن نیروهای ویژه گروه ۱۱ توپخانه نیروی زمینی ارتش، ۸۰ خودرو به همراه مسافرانشان که دربرف و کولاک چاراویماق و هشترود گرفتار شده بودند نجات یافتند.

امیر سرتیپ دوم نوری فرمانده گروه یازده توپخانه نیروی زمینی ارتش در مراغه از اعزام ۵ دستگاه ماشین کرایس سنگین برای کمک رسانی به مناطق برف گیر چاراویماق و هشترود که قابلیت عبور در شرایط سخت برفی و یخبندان دارند خبر داد و افزود: این تجهیزات برای امداد رسانی تا ۴ روز در آن منطقه حضور خواهند داشت.

امیر سرتیپ دوم نوری گفت: برای ساکنان روستاهایی هم که راهشان بر اثر کولاک مسدود شده با دو دستگاه خودروی ویژه ارتش کالاهای مورد نیاز از جمله آذوقه و غذای کنسرو ارسال شده است.

او افزود: به فرماندار چاراویماق و هشترود اعلام کردیم خودروهای امدادی وتجهیزات این گروه ارتش آماده رساندن کمک‌های فرمانداری و هلال احمر به روستاهای این منطقه است.

بازدید اپلیکیشن 10 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

جزئیات خواندنی از ‌دلایل ‌پلمب سه رستوران مشهور‌ جزئیات خواندنی از ‌دلایل ‌پلمب سه رستوران مشهور‌
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | خبر پلمب سه رستوران که اجرای موسیقی زنده داشتند در شبکه‌های اجتماعی بازتاب زیادی داشته است؛ رستوران‌هایی که برخی از آن‌ها شهرت ویژه‌ای داشتند و برخی دیگر نیز جزو رستوران‌های معمولی تهران محسوب می‌شدند. مشهورترین آن‌ها رستوران «هتل فردوسی» است، دیگری رستوران «شبستان» و آن یکی…...
جزییات گرفتاری خودروها در برف سنگین حوالی رشت جزییات گرفتاری خودروها در برف سنگین حوالی رشت
اجتماعی
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه بارش شدید و ۴۰ دقیقه‌ای برف در منطقه سراوان رشت صبح امروز موجب گرفتاری خودروها در جاده و ماندن در برف شد، گفت: پیش‌بینی می‌کنیم تا ظهر امروز مسیر تا اندازه‌ای باز شود. حیدر مطاعی در خصوص آخرین…...
پولتان را برای حمایت از فرزانه خرج کنید پولتان را برای حمایت از فرزانه خرج کنید
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | سه پاره یادداشت نه چندان مرتبط درباره فرزانه فصیحی،‌ اردوگاه تیرانا محل استقرار سازمان منافقین و بخشی از گفتگوی جالب پروانه سلحشوری نماینده تهران ‌در مورد استقلال و فرهاد مجیدی. * یک: درخشش فرزانه فصیحی دونده ایرانی در مسابقات بین‌المللی استانبول‌. حیرت‌انگیز و شوق‌برانگیز است. دونده…...

پاسخ دهید