کشاندن زن جوان ‌به‌جاده‌ فرعی ‌و ‌آزار ‌و ‌اذیت او

اجتماعی
کشاندن زن جوان ‌به‌جاده‌ فرعی ‌و ‌آزار ‌و ‌اذیت او

مرد مسافرکش که با پراید برای یک زن جوان ایجاد آزار و اذیت کرد فکر نمی‌کرد پایش برای حساب پس دادن به دادگاه باز شود. این مرد راننده که متهم است یک زن را ربوده و آزار داده است در دادگاه محاکمه شد .رسیدگی به این پرونده با شکایت زن جوانی به نام مهرناز آغاز شد.

او به ماموران پلیس گفت: چند روز قبل پسر ۸ ساله‌ام را به مدرسه رساندم و در راه بازگشت سوار پراید یک مرد جوان شدم که گمان می‌کردم مسافرکش است. او در میان راه سر صحبت را باز کرد و گفت مجرد است. زن جوان ادامه داد: هنوزمسافت زیادی را طی نکرده بودیم که او تغییر مسیر داد و در خیابانی خلوت بدون توجه به التماس‌هایم مرا در ماشین آزار داد. من از ترس آبرویم نمی‌خواستم شکایت کنم اما بعد از چند روز و مشورت با اطرافیانم تصمیم گرفتم ماجرا را به پلیس بگویم تا فرد دیگری در دام این مرد گرفتار نشود.

*** دستگیری مرد آزارگر
زن جوان تنها مدرکی که برای شکایت به دردش بخورد ؛ پلاک خودروی این مسافرکش شخصی را به ذهن سپرده بود. در نتیجه با این شکایت از این فرد ماموران پلیس به ردیابی مرد آزارگر پرداختند و از طریق شماره پلاکی که زن جوان در اختیار مأموران قرار داده بود مرد ۳۰‌ساله را ردیابی و بازداشت کردند. وی مدعی شد زن جوان را آزار نداده و او با میل خودش سوار ماشین وی شده است. در این میان زن جوان ادعای جدیدی را مطرح کرد و گفت: مرد مسافرکش وی را ربوده است.

این زن در تشریح شکایت جدیدش گفت‌: بعد از اینکه سوار ماشین شدم او سر صحبت را باز کرد و از من خواست تا برای تفریح به جاجرود برویم‌. من مخالفت کردم اما او مرا ربود و به زور به جاجرود برد و آنجا مرا آزار داد. من از ترس آبرویم این ماجرا را در شکایت اول نگفته بودم اما حالا به خاطر آدم‌ربایی و آزار و اذیت از او شکایت دارم .به این ترتیب مرد آزارگرکه با قرار وثیقه آزاد بود در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد اما جرمش را نپذیرفت.

*** رد اتهام متهم به آدم‌ربایی و آزار و اذیت
وی به قضات گفت: من اتهام آدم‌ربایی و آزار و اذیت زن جوان را قبول ندارم. او با میل خودش سوار ماشینم شد و سر صحبت را باز کرد و گفت از همسرش جدا شده و همراه پسر ۸ ساله‌اش زندگی می‌کند.او خودش پیشنهاد داد تا برای تفریح به جاجرود برویم و من آنجا با میل خودش با او رابطه برقرار کردم‌. اما نمی‌دانم چرا بعد از چند روز از من شکایت کرد. با پایان اظهارات این متهم، زن جوان برخاست و وی را دروغگو خواند و برایش اشد مجازات خواست.در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

بازدید اپلیکیشن 111 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

انسولین قلمی به‌زودی در داروخانه‌ها توزیع می‌شود انسولین قلمی به‌زودی در داروخانه‌ها توزیع می‌شود
اجتماعی
مهر نوشت: معاون آموزش و پژوهش بنیاد امور بیماری خاص ‏گفت: طی روز های گذشته کمبود انسولین قلمی در کشور بر نگرانی های جامعه افزود ولی و به همت رئیس بنیاد امور بیماری های خاص این ‏مشکل رفع شد. ‏ محمد جواد کیان معاون آموزش و پژوهش بنیاد امور بیماری…...
ببینید | بهانه‌های عجیب مردم برای سفر به شمال ببینید | بهانه‌های عجیب مردم برای سفر به شمال
اجتماعی
گزارشی درباره وضعیت ممنوعیت سفر؛ از چانه زنی‌های دقیقه نودی‌ها تا سفر نرفتن خیلی‌ها را ببینید. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان...
هشدار هواشناسی درباره رگبار و تندباد در ۱۷ استان هشدار هواشناسی درباره رگبار و تندباد در ۱۷ استان
اجتماعی
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشداری از بارش‌های رگباری همراه با رعد و برق، تندباد لحظه‌ای و کاهش دما در ۱۷ استان کشور طی سه روز آینده خبر داده است. به گزارش ایسنا، در هشدار زرد رنگ سازمان هواشناسی آمده است که این شرایط جوی امروز (۱۱ مهر) در برخی…...

پاسخ دهید