کدام فیلم‌های جشنواره شانس اکران نوروزی دارند؟

فرهنگی
کدام فیلم‌های جشنواره شانس اکران نوروزی دارند؟

علی سرتیپی برای سال آینده اکرانی خوب را با توجه به فیلم‌های خوش ساخت جشنواره فجر پیش‌بینی کرد.

این تهیه‌کننده و پخش‌کننده سینما درباره پیش‌بینی‌اش از اکران سال آینده سینما با وجود فیلم‌های تلخ جشنواره امسال بیان کرد: واقعیت این است که فیلم‌های جشنواره امسال حتی آن‌هایی که تلخ بودند، به لحاظ ساختار خیلی خوش ساختی هستند و ارتباط خوبی با مخاطب می‌توانند برقرار کنند، مثل «شنای پروانه»، «روز صفر»، «درخت گردو»، «کشتارگاه» یا «خروج» که همه ویژگی‌های خوبی دارند.

او افزود: در این بین فیلم «خوب، بد، جلف» هم یک کمدی است که استقبال خوبی از آن می‌شود و فیلم‌هایی که در جشنواره فجر نبودند هم به این تعداد اضافه خواهند شد به همین دلیل با وجود تلخی بعضی فیلم‌ها خیلی آینده تاریکی به نظرم در پیش نیست و ان‌شاءالله سال آینده برای سینما خوب است، چون فیلم‌ها خوب هستند و سینما آنقدر ارزان است که در این بحران‌های اقتصادی تفریح ارزانی محسوب می‌شود.

سرتیپی تاکید کرد: اگر برنامه‌ریزی خوبی انجام شود سینما در اکران سال خوبی خواهد داشت و اگرچه جامعه هم درگیر فضایی تلخ و عصبی است ولی معتقدم در این فضا چیزی که مردم را برای تفریح و لذت با هزینه کمتر کنار هم جمع کند سینما است.

او که پخش فیلم‌های «شنای پروانه» (بهترین فیلم از نگاه تماشاگران سینما) و «خروج» را برعهده دارد، درباره آیین‌نامه جدید اکران سینما گفت: این آیین‌نامه تا سه چهار روز آینده قطعی می‌شود و امسال صنوف در تدوین آن خیلی دخیل بودند.

این تهیه کننده سینما درباره اینکه آیا بهترین فیلم مردمی جشنواره مثل سال‌های قبل در اکران نوروز خواهد بود؟ پاسخ داد: طبق عرف چند ساله باید باشد و دو فیلم «شنای پروانه» و «خروج» برای ما در اولویت اکران هستند اما طبق آیین‌نامه جدید، تعیین فیلم‌های اکران نوروز بیشتر در اختیار خود سازمان سینمایی است.

بازدید اپلیکیشن 38 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

تابستان داغ کتابخوان‌ها؛ اتفاقات تازه در بازار کتاب تابستان داغ کتابخوان‌ها؛ اتفاقات تازه در بازار کتاب
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح، ساعد برقی | بازار کتاب این روزها، داغ‌ترین روزهای خود را می‌گذارند. این جمله البته یک ادعا است و من برای اثبات آن عدد و رقم ندارم ولی تا دلتان بخواهد نشانه دارم که نشان بدهد، کرونا آن‌قدرها که به بقیه بازارها ضربه زد، به بازار کتاب…...
جنیفر لوپز؛ دوست خوبِ ریحانه پارسا! جنیفر لوپز؛ دوست خوبِ ریحانه پارسا!
فرهنگی
برترین‌ها: ریحانه پارسا؛ باریگر در صفحه توئیتری خود جنیفر لوپز؛ بازیگر مطرح هالیوودی را دوست خود خواند!...
باشگاه پرسپولیس رسما از مجری تلویزیون شکایت کرد باشگاه پرسپولیس رسما از مجری تلویزیون شکایت کرد
فرهنگی
با اعلام علیرضا اشرف مدیر رسانه‌ای پرسپولیس، این باشگاه از مجری شبکه یک شکایت خواهد کرد. به گزارش خبرآنلاین؛ صبح دیروز در یک برنامه زنده تلویزیونی دو مجری آن با لحنی کنایه آمیز قهرمانی پرسپولیس را به حمایت‌های وزارت ورزش مرتبط دانستند و این صحبت‌ها بازتاب زیادی هم در فضای…...

پاسخ دهید