دانلود اپلیکیشن هفت صبح

کدام جاده‌ها به خاطر باران دیروز مسدود شدند؟

اجتماعی
کدام جاده‌ها به خاطر باران دیروز مسدود شدند؟

در پی جاری شدن سیل در برخی از شهرهای کشورمان، تعدادی از جاده‌ها بسته شده‌اند. رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از انسداد چهار محور در پی بارش روز گذشته خبر دمی دهد

سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور می گوید:در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در آزاد راه قزوین_ کرج محدوده پل فردیس در جریان است. سرهنگ شیرانی به بارندگی روز گذشته که باعث طغیان رودخانه و آبگرفتگی بخشی از سطح راه های کشور شد اشاره می کند که : به همین علت دو محور شریانی اصلی ایرانشهر به بم و دلگان به زهلکوت و دو محور فرعی غیرشریانی رباط پشت بادام – بیاضه و فنوج – کتیج – رمشک تا اطلاع ثانوی مسدود شده است. علاوه بر جاده های فوق دو جاده اصلی شهداد _نهبندان و خرم آباد_ پلدختر به علت عملیات عمرانی بسته و سایر جاده های اصلی و مواصلاتی کشور باز و ترافیک روان دارند. عوامل پلیس راه و راهداری در محل حاضر بوده و در حال ایمن سازی مسیر و بازگشایی معبر هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر تداوم بارندگیها تا روز دوشنبه در استانهای جنوب شرقی کشور اشاره کرده و می گوید: نیاز است رانندگان در جاده های این استانها با آمادگی و رعایت احتیاط کامل تردد کنند چراکه بارندگی‌ در جاده ها باعث افزایش لغزندگی سطح مسیر شده و در این شرایط رانندگی نیازمند رعایت احتیاط بیشتر و داشتن سرعت مطمئنه است.

بازدید اپلیکیشن 21 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید