چک ۱۵۰ میلیاردتومانی بیمه دانا برای خسارت آتش سوزی شرکت میهن

اقتصادی
چک ۱۵۰ میلیاردتومانی بیمه دانا برای خسارت آتش سوزی شرکت میهن

پرداخت ۱۵۰ میلیارد تومانی خسارت، نشانگر توانگری مالی بالای بیمه دانا است
مدیرعامل شهرک لبنیاتی میهن، پرداخت مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان خسارت علی‌الحساب بابت حادثه آتش سوزی در انبارهای این شهرک را گامی بزرگ و موثر در ایفای تعهدات بیمه‌ای و نشانگر توانگری مالی بالای بیمه دانا توصیف کرد.
به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، “ایوب پایداری” در گفتگویی، با اشاره به اینکه شرکت لبنیاتی میهن حدود ۲۰ سال است که با بیمه دانا همکاری می‌کند، اظهار داشت: این کارخانه با بیمه دانا قرارداد انحصاری بیمه منعقد کرده و در طول سال‌های گذشته از خدمات ارائه شده این شرکت بیمه‌ای رضایت داشته و دارد.
** بیمه دانا در حوزه توانگری مالی در صنعت بیمه حرف اول را می‌زند
وی، پرداخت مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومانی خسارت توسط بیمه دانا در فاصله زمانی سه هفته پس از اعلام حادثه آتش سوزی در این شهرک را نشانه انجام سریع و به موقع تعهدات بیمه‌ای بیمه دانا دانست و آن را گام بزرگی در جهت جلب رضایت بیمه گذار اعلام کرد.
پایداری تاکید کرد که انجام این تعهدات نشان دهنده این است که این شرکت بیمه‌ای در بحث توانگری مالی، همچنان حرف اول را در صنعت بیمه می‌زند.
شرکت لبنیاتی میهن از عملکرد بیمه دانا در پرداخت خسارت راضی است
وی با اشاره به اینکه کارکنان شرکت لبنیاتی میهن با همکاری و تعامل خوب نماینده بیمه دانا، آقای دهقانی، تحت پوشش بیمه‌های درمان تکمیلی، عمر و حوادث بیمه دانا هستند، افزود: در طول سال‌های گذشته خدمات مطلوبی از سوی این شرکت دریافت کردیم و از آنها رضایت داریم.
پایداری گفت: البته این رضایت‌مندی در حوزه درمان بیشتر است، زیرا همکاران ما در دورترین نقاط کشور با بهره مندی از خدمات بیمه دانا می‌توانند در بهترین بیمارستان‌های کشور از خدمات این شرکت بیمه به طور مطلوب استفاده کنند.
** مدیریت توانمند و چابکی، عامل موفقیت بیمه دانا
پایداری، خدمات بیمه درمان بیمه دانا را کم نظیر توصیف کرد و یادآور شد: در طول این سال‌ها هر وقت اتفاق یا حادثه‌ای رخ می‌داد، این شرکت با ارائه خدمات مطلوب و پرداخت سریع خسارات می‌کوشید اعتماد بیمه‌گذار خود را جلب کند که از این بابت جای قدردانی دارد.
مدیرعامل شهرک لبنیاتی میهن، بیمه دانا را یک گروه چابک، یکدست، یکدل و همزبان دانست و با اشاره به توانمندی های دکتر کاردگر، نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت و اعضای هیئت مدیره و نیز سایر بدنه اجرایی آن، این قابلیت‌ها را عامل اصلی موفقیت این شرکت بیمه‌ای عنوان و ابراز امیدواری کرد: در سایه ادامه این تلاش‌ها و تعامل فی مابین، پرداخت مابقی خسارت این شهرک نیز در دستور کار بیمه دانا قرار گیرد.

بازدید اپلیکیشن 23 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

کودتای کرونا علیه کسب ‌و کار بیمه‌ها کودتای کرونا علیه کسب ‌و کار بیمه‌ها
کاربران ویژه - اقتصادی
روزنامه هفت صبح، احمدرضا نجفی |‌ ۴۵روز از آغاز سال گذشته. اگر اسفندماه را هم به آن اضافه کنیم، می‌توانیم بگوییم تقریبا دوماه‌ونیم است که کرونا مثل بختک به جان کسب‌وکارها افتاده و کاسبی خیلی‌ها را کساد کرده. بعضا فکر می‌کنند این موضوع گریبان شرکت‌های بیمه را هم گرفته. بالاخره…...

پاسخ دهید