چه‌کسانی سود سهام عدالت ۴۰۰هزار تومانی می‌گیرند؟

اقتصادی
چه‌کسانی سود سهام عدالت ۴۰۰هزار تومانی می‌گیرند؟

رئیس سازمان بورس گفت: افرادی که سهام عدالت یک میلیون تومان دارند تقریبا ۴۰۰ هزار تومان سود پرداخت خواهد شد.

محمد علی دهقان دهنوی با بیان این مطلب بعد از نشست با مدیران بورسی در جمع خبرنگاران بیان کرد: نتیجه جلسه این بود که همراهی تمام نهادهای مالی برای تقویت و توسعه و رونق بازار لازم است.

وی با اشاره به میزان سود سهام عدالت افراد گفت: سود چه برای کسانی که روش مستقیم و چه برای افرادی که روش غیر مستقیم را انتخاب کردند، اگر نفروخته باشند تقریبا ٢٠٠هزار تومان محقق می‌شود و سودی که شرکت‌های سرمایه گذاری تصمیم گرفتند به سهامداران خود بدهند ٢٠٠هزار تومان است.

وی درباره توزیع سود سهام عدالت بین سهامداران توضیح داد: تقسیم سود توسط شرکت ها به پایان رسیده و شرکت های تقسیم سود را تا پایان سال در وجه سپرده گذاری مرکزی پرداخت می کنند و آن بخشی از ۲۰۰ هزار تومان که تا پایان سال نهایی شد توزیع خواهد شود.

رئیس سازمان بورس گفت: شماره حساب افراد با توجه به مباحث سجام در اختیار است و از طریق سپرده گذاری مرکزی واریز می شود و با توجه به اطلاعات در سجام می فهمیم که هر شخص چه میزان سهام دارد و از طرف شرکت سپرده گذاری مرکزی پرداخت می شود.
وی افزود: اگر شرکت های سپرده گذاری همکاری نکنند، ممکن است بخشی از واریز به آن طرف سال موکول شود.
رئیس سازمان بورس در خصوص سود سهام عدالت افرادی که یک میلیون تومان سهم دارند؟ گفت: برای آنان دو برابر۲۰۰ هزار تومان یعنی تقریبا ۴۰۰ هزار تومان سود پرداخت خواهد شد.
دهنوی گفت: مکانیزم اوراق تبعی یک مکانیزم بیمه سهم است که اگر شما یک نماد را بخرید با توجه به شرایطی که گفته می شود اوراق تبعی داده می شود و تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۱ صورت می گیرد.

بازدید اپلیکیشن 62 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

تقابل قدرت‌های جدید و قدیم در بازار آبمیوه تقابل قدرت‌های جدید و قدیم در بازار آبمیوه
کاربران ویژه - اقتصادی
روزنامه هت صبح | ‌همه می‌گویند آبمیوه، طبیعی‌اش بهتر است، اصلا اگر خود میوه را بخورید که قطعا کار بهتری کرده‌اید، اما این حرف برای آدم تشنه‌ای که کمی ضعف هم کرده و نزدیک‌ترین شانسش برای دسترسی به میوه ‌و آبمیوه، سوپرمارکت است، جای خنکی آب پرتقال و آناناس را…...
شاهین؛ از ۲۶۸‌میلیون ‌کارخانه تا ۷۰۰‌میلیون بازار! شاهین؛ از ۲۶۸‌میلیون ‌کارخانه تا ۷۰۰‌میلیون بازار!
کاربران ویژه - اقتصادی
روزنامه هفت صبح | معمولاً روزهای آخر سال به تق و لق بودن و تعطیلی معروفند. از این رو کسی کارهای مهمش را به این زمان موکول نمی‌کند اما سایپا برخلاف رویه موجود مراسم تحویل اولین سری سدان شاهین که فعلاً عنوان بهترین محصول سایپا را یدک می‌کشد، در ۲۶…...
جزئیات مالیات‌ستانی از خانه‌های خالی جزئیات مالیات‌ستانی از خانه‌های خالی
اقتصادی
از فردا (۱۹ فروردین) باید تمامی مالکان خانه اطلاعات مربوط به املاک خود را در سامانه املاک و اسکان ثبت کنند که وضعیت سکونت آنها از نظر خالی یا دارای سکنه بودن برای اعمال مالیات مشخص شود. در این زمینه صاحبخانه‌ها باید با شرایط، شمولیت، معافیت و چگونگی محاسبه مالیات…...

پاسخ دهید