چه کسانی اجازه نمی‌دهند استادیوم پر شود؟

ورزشی
چه کسانی اجازه نمی‌دهند استادیوم پر شود؟

یحیی گل‌محمدی در نشست پیش از بازی با گلایه از مشکلی که برای فروش بلیت پیش آمده گفت: نمی‌دانم چرا این موضوع پیش آمده و باید فکری به حال آن کرد.

برترین‌ها: یحیی گل‌محمدی در نشست پیش از بازی با گلایه از مشکلی که برای فروش بلیت پیش آمده گفت:« نمی‌دانم چرا این موضوع پیش آمده و باید فکری به حال آن کرد. یکی از بازی‌های قدیمی که ۲ بر یک بردیم و گلش را هم من زدم، نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر در ورزشگاه بودند. حس و حال و زیبایی‌های داربی از بین رفته و لازم است که روی این مساله کار شود. این جا برعکس همه جای دنیا می‌خواهند استادیوم خالی باشد و باید فکر کنند که چرا این اتفاق افتاده است. آن‌ها زیبایی‌های فوتبال را گرفتند. فوتبال برای تماشاچیان است و باید انرژی‌اش را تخلیه کند. این درست نیست که مردم از دیدن داربی محروم شوند.»

شاید بدترین اتفاق برای دربی، سکوهای خالی باشد. اما برخلاف همه بازی‌های بزرگ که تبلیغات پیش از بازی و تلاش برای پر کردن استادیوم، هیجان‌انگیز کردن مسابقه و کسب درآمد، مهمترین اهداف برگزارکنندگان و باشگاه‌های بزرگ است، اینجا انگار مسئولان فوتبال نیات دیگری در سر دارند. فشار برای برگزاری بازی در بدترین ساعات وسط هفته و سخت کردن حظور تماشاچیان اتفاق تازه‌ای نیست و بارها در گذشته شاهدش بوده‌ایم.

این بار هم مطمئنا تماشاچیان برای پارک اتومبیل و رسیدن به ورزشگاه با مشکلات عدیده و عجیب و غریبی مواجهند که فکری برای آن نمی‌شود. ساعت بازی هم برای تماشا و پخش تلویزیونی کاملا نامناسب است. مسابقه‌ای که باید زیر نور مصنوعی به زیباترین شکل برگزار شود، به ساعات بعدازظهر و زیر نور آفتاب منتقل می‌شود تا به بهانه‌های واهی مثل بالا بردن امنیت بازی، بخش بزرگی از هیجان کشته شود.

اما این که سایت فروش بلیت مشکل پیدا کرده و امکان خرید بلیت برای هواداران ممکن نشده به هیچ وجه قابل هضم نیست. چند سال تجربه بلیت‌فروشی الکترونیکی و مشخص بودن برنامه مسابقه از روزها جلوتر همه نوید می‌داد که حداقل بلیت‌ها راحت فروخته شوند و ده‌ها هزار نفر ساعت‌ها پشت در معطل خرید بلیت نمانند. باورکردنی نیست که این مشکلات همه غیرمترقبه باشد و برای حل آن کاری از دست کسی برنیاید.

در جایی که ما داعیه مدیریت جهانی داریم و ادعایمان مرزهای شرق و غرب را درمی‌نوردد، درماندگی در فروش اینترنتی بلیت یک دیدار فوتبال چه مفهومی دارد. آن هم در حالی که فقط ۶۵هزار بلیت برای هواداران در نظر گرفته شده. یعنی استادیومی که قرار نیست پر شود و برای آمدن تماشاگران از هر مانع و آزاری استفاده می‌شود. در مسابقه‌ای که دو تیم آماده قرار است به میدان بیایند و در این وانفسای نارضایتی عمومی، برای ساعتی دل مردم را خوش و سرشان را گرم کنند.

شما باور می‌کنید که همه این بلایا طبیعی باشد و برای ایجاد مشکل و افزایش نارضایتی دست و غرضی در کار نباشد؟ برای ما که باورش سخت است.

بازدید اپلیکیشن 30 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

شادی بازیکنان چوکا که وایرال شد شادی بازیکنان چوکا که وایرال شد
ورزشی
بازیکنان چوکای تالش پس از پیروزی در لیگ دو به رقص و پایکوبی پرداختند. چوکایی ها که بعد از چند سال دوباره در قلعه عقاب‌ها اوج گرفته اند، چند هفته ای است بعد از هر برد با ویدئوی رقص شان در ورزشگاه حسابی وایرال می شوند. این ویدئو را خبرآنلاین…...
از کامبک تا تعویض‌های طلایی از کامبک تا تعویض‌های طلایی
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح | پرسپولیس در سال‌های اخیر عادت‌های خوبی در دربی پیدا کرده است. دربی برگشت لیگ نوزدهم از لحاظ کیفی و فنی با دربی ضعیف و کسل‌کننده و البته جنجالی دور رفت تفاوت‌های زیادی داشت. البته که همچنان می‌شد ردپای احتیاط و ترس از شکست را در تصمیمات…...
اولین مصاحبه خارجی مربی جدید تیم‌ملی فوتبال ایران اولین مصاحبه خارجی مربی جدید تیم‌ملی فوتبال ایران
ورزشی
اسکوچیچ دو تا دستیار جدید معرفی کرده و حالا با رسانه‌های خارجی به‌عنوان سرمربی جدید تیم‌ملی فوتبال ایران گفتگو می‌کند: دستیار خارجی دراگان اسکوچیچ برای تیم ملی فوتبال ایران مشخص شدند. او که حالا پس از مربیانی همچون تومیسلاو ایویچ، استانکو پوکله‌پوویچ، میروسلاو بلاژویچ و برانکو ایوانکویچ، پنحمین سرمربی کرواتی…...

پاسخ دهید