چه‌کسی اینستاگرام گابریل کالدرون را اداره می‌کند؟

ورزشی
چه‌کسی اینستاگرام گابریل کالدرون را اداره می‌کند؟

حکایت اینستاگرام بازی گابریل کالدرون هم عجیب است.از همان روزی که قبل از بازی با نساجی،سرمربی پرسپولیس عنوان کرد که حقایق را از این به بعد از طریق اینستاگرامش مطرح می کند شاخک خیلی ها تیز شد.خیلی ها به واکاوی اینستاگرام کالدرون پرداختند و به دنبال این بودند که چه کسی گرداننده این صفحه است و مطالب را به فارسی ترجمه می کند و حتی در شبی که سرمربی سرخ ها به برنامه فوتبال برتر رفته بود،زنده و از داخل استودیو برای مخاطبان “لایو” می رفت؟

کالدرون در شرایطی ادعا می کند که پسرش همه کاره پیج اینستاگرام او است که پسر او در ایران حضور ندارد.این اتفاق باعث شده تا خیلی ها از کاظمی(مدیربرنامه های کالدرون)که با او بیشترین ارتباط را دارد حرف بزنند اما جالب اینجاست که کالدرون،مدیربرنامه های خودش را آنفالو کرده است تا احتمالا نقش آقای مدیر برنامه از هرگونه دخالت در امور شبکه های اجتماعی آقای سرمربی مبرا شود! اگر نه چه دلیلی وجود دارد که سرمربی پرسپولیس،مدیر برنامه های خودش را آنفالو کند؟ آیا غیر از این است که افکار عمومی به سمتی هدایت شوند که آقای سرمربی و مدیربرنامه هایش ارتباطی با یکدیگر ندارند؟

راستی یک سوال دیگر؟علی رغبتی یکی از اعضای هیات مدیره کلا دو نفر را فالو کرده است.یکی کالدرون و دیگری کاظمی! البته شاید رغبتی منکر این شود که این پیج متعلق به او است اما نکته اینجاست که خود کاظمی هم این پیج را فالو دارد!

آقای کالدرون هیچ ایرادی وجود ندارد و هر کسی می تواند هر فردی را که خواست در فضای مجازی دنبال کند،فقط برای ما مشخص کنید که اگر ارتباطی با کاظمی ندارید و پسرتان هم در ایران نبوده چه کسی آن شب در برنامه فوتبال برتر،برنامه ای که در آن حضور داشتید را به صورت “لایو”برای مخاطبان تان به نمایش گذاشت؟

منبع: خبرآنلاین

بازدید اپلیکیشن 29 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. خوب طبیعیه دیگه. کاظمی که خودش اونر و گرداننده صفحه کالدرون ه، چه لزومی داره که خودش رو فالو کنه؟
    اتفاقا کار درست و عاقلانه ای ه.
    چرا می پیچونید قضیه رو.

دیدگاهتان را بنویسید